Будьте обачні! Зловмисники продовжують надсилати листи підприємцям Ужгорода з проханням перераховувати гроші нібито для потреб ЗСУ

Будьте обачні! Зловмисники продовжують надсилати листи та телефонувати підприємцям Ужгорода від імені міського голови Богдана Андріїва чи його заступників і просять перерахувати гроші нібито для потреб ЗСУ.
Нагадуємо: посадові особи Ужгородської міської ради діють виключно в межах чинного законодавства, не звертаються до підприємців із проханнями про надання грошової допомоги для ЗСУ. При отриманні подібних листів чи дзвінків просимо негайно повідомляти поліцію, яка вже відкрила провадження за такими фактами, а також Ужгородську міську раду.
До теми
- Спортивна гордість Закарпаття: кращих тренерів відзначили з нагоди професійного свята
- В Ужгороді посилять вимоги до користувачів та власників електросамокатів
- Виконком Ужгородської міськради затвердив порядок організації безоплатного харчування школярів на 2026/2027 навчальний рік
- Із 1 серпня в Ужгороді діятимуть оновлені тарифи на поводження з побутовими відходами
- Які найбільш затребувані професії на ринку праці Закарпаття
- Діти військових із Закарпаття та Сумщини вирушили на відпочинок до Австрії
- Закарпатський бізнес запрошують на онлайн-зустріч щодо «зеленого» відновлення та співпраці з Японією
- Ужгородський ліцей «Лідер» – серед 13 закладів Закарпаття, які отримають кошти на енергонезалежність
- Понад 45,5 млн грн державної субвенції спрямують на безоплатне харчування ужгородських школярів
- Військовий документ у смартфоні: в Армія+ з'явився новий цифровий сервіс
- Сьогодні 100 дітей із Закарпаття вирушили на відпочинок до Угорщини
- На Тячівщині планують створити краєзнавчий музей на честь Героя України Олега Куцина
- Банкнота 2 000 гривень: навіщо її вводять та коли надійде в обіг
- Закарпаття готується до запуску нового автомобільного переходу на кордоні з Румунією
- Понад 300 жителів Закарпаття долучилися до тимчасової зайнятості у першому півріччі 2026 року
- Гранти до 200 тисяч і нові компенсації: на Закарпатті презентували оновлену програму підтримки бізнесу
- «Лідери змін Закарпаття»: стартував прийом заявок на нову обласну премію для молоді
- Як дитині продовжити навчання в українській школі, якщо ви з Закарпаття виїхали за кордон
- Закарпаття отримало майже 400 млн грн на безкоштовне харчування школярів
- За пів року на Закарпатті задокументували 9 спроб незаконного експорту деревини

До цієї новини немає коментарів