У Берегові під час пиятики чоловік убив товариша по чарці і сховав тіло у кущах (ФОТО)

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Берегівського районного відділу поліції та співробітники Головного управління Нацполіції в Закарпатській області. Правоохоронці зафіксували на тілі потерпілого явні сліди насильницької смерті та розпочали пошуки особи, причетної до злочину.
В результаті, провівши ряд оперативних заходів, вже за кілька годин співробітники кримінальної поліції затримали підозрюваного.
Встановлено, що того вечора 73-річний потерпілий гостював у 64-річного знайомого, разом чоловіки вживали алкогольні напої. Через конфлікт, що виник між ними, господар помешкання наніс кілька ударів по голові своєму гостю. Зрозумівши, що він вбив товариша, зловмисник відтягнув його тіло від будинку та сховав у кущах на тротуарній доріжці.
Поліцейські провели обшук на місці злочину та вилучили ряд важливих речових доказів, зокрема одяг зі слідами крові, як нападника, так і потерпілого, та кілька тупих предметів, якими зловмисник міг наносити удари.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України, тобто Умисне вбивство. Підозрюваного у порядку статті 208 КПК України помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Слідство у справі триває, повіомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.


До теми
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Верховний Суд залишив у силі вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- Стріляв по вікнах драмтеатру: в Ужгороді поліція затримала хулігана
- Забруднення земель на понад 15 млн грн: на Закарпатті поліція повідомила про підозру посадовцю лісохімічного підприємства
- Суд взяв під варту трьох підозрюваних у нападі на військовослужбовців ТЦК та СП на Ужгородщині
- Поліція Ужгородщини затримала осіб, причетних до нападу на військовослужбовців ТЦК та СП
- На Рахівщині поліція затримала чоловіка, причетного до торгівлі наркотиками
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних

До цієї новини немає коментарів