Ексдиректора аеропорту "Ужгород" Олега Коцюбу підозрюють у заволодінні бюджетними грошима

Досудовим розслідуванням встановлено, що комунальне підприємство та підрядне товариство уклали договір на виконання реконструкції світлосигнальної системи аеродрому та системи її електропостачання. Загальна вартість проєкту становила майже 79 млн грн.
"Під час будівництва підрядник за завищеною вартістю придбав спецобладнання, яке не відповідало вказаним у документації вимогам. При цьому вніс недостовірні дані до акту вартості вмонтованого устаткування. Діючий на той час керівник летовища, неналежно виконуючи службові обов’язки, погодив підроблений документ", — йдеться у публікації прокуратури.
Ми звернулися за коментарем до Олега Коцюби. Чоловік сказав, що про оголошення підозри він не знає і буде оскаржувати у суді.
До теми
- «Біблія – найвідоміша книга світу»: виставка в Ужгородському замку
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- 9,6 років за напад у дворі багатоповерхівки - в Ужгороді засуджено грабіжника, який напав на чоловіка
- Безпека понад усе: патрульні проводять уроки для ужгородських школярів про вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки
- Вифлеємський вогонь уже в Ужгороді!
- В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія
- Ужгородські медики врятували 18-річного юнака
- В Ужгороді відбудеться різдвяний концерт хору «Кантус»
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Черговий вантаж підтримки для захисників: Ужгород доправив захисникам 33-ї бригади нову партію необхідного спорядження
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді попрощалися із 40-річним командиром мінометного взводу Володимиром Бирою
- "Закарпатський бетлегем" - всіх охочих запрошують на веселу коляду в Ужгородський замок
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- В Ужгороді попрощалися із 27-річним захисником, головним сержантом Державної прикордонної служби України Дмитром Павличем
- «Я люблю українську» – в Ужгороді відбувся фінал мовознавчої гри серед школярів

До цієї новини немає коментарів