Закарпатські прикордонники зупинили 6 чоловіків, один із яких виявився організатором незаконного переправлення

Двох правопорушників затримали військовослужбовці відділу «Вилок» у ході реалізації інформації наданої оперативниками загону. Обидва чоловіки є закарпатцями. Один із них мав при собі прилад нічного бачення для відстеження прикордонних нарядів та мав на меті сприяти у незаконному перетині українсько-угорського кордону другому із затриманих. За свої послуги горе-переправник розраховував отримати 1000 доларів США. Наразі про виявлення у його діях ознак злочину, передбаченого ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» прикордонники направили повідомлення до Нацполіції. Ще двох спритників, жителів Ужгорода, які прагнули потрапити до сусідньої Угорщини, затримав прикордонний наряд відділу «Лужанка». Інформацію щодо їх незаконних намірів надали співробітники оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону. Чоловіків затримали за 600 метрів до держрубежу.
Двох військовозобов’язаних чоловіків із Запорізької області, зупинив на контрольному посту неподалік від українсько-румунського кордону наряд відділу прикордонної служби «Ділове». Чоловіки їхали рейсовим автобусом. Мети свого перебування у контрольованому прикордонному районі пояснити не змогли, зрештою зізнались прикордонникам, що прибули на Закарпаття з метою незаконного перетину українсько-румунського кордону. Для з’ясування усіх обставин правопорушення, чоловіків доставили до прикордонного підрозділу. За спробу незаконного перетинання кордону стосовно порушників оформили документи адмінпровадження. Наразі встановлюється коло осіб, причетних до спроби незаконного переправлення чоловіків через кордон.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- У потягу, що прямував з Угорщини, прикордонники знайшли психотропні речовини
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних
- За 7000$ до Румунії: поліція Мукачева затримала підозрюваного у переправленні чоловіків через кордон
- На Закарпатті кіберфахівці СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували новий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Українські та словацькі прикордонники провели тренінг зі спільного патрулювання кордону
- З початку 2026 року Закарпатська митниця фіксує збільшення на майже сотню порушень митного законодавства
- На кордоні з Угорщиною викрили спробу контрабанди сигарет
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- У горах поблизу українсько-словацького кордону затримали групу порушників
- Військовослужбовці Чопського загону затримали п’ятьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон
- У Чопському прикордонному загоні відзначили річницю створення військової частини
- Дружині полеглого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду чоловіка

До цієї новини немає коментарів