На Закарпатті шукали двох туристів, що заблукали поблизу Стримби

Заблукалих знайшли за кілька годин та супроводили до Колочави.
28 липня о 18:50 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту на г. Стримба Хустського району втратили орієнтир та заблукала група туристів із двох чоловік.
О 01:10 29 липня заблукалих знайдено та супроводжено до с. Колочава Хустського району.
Стан здоров’я задовільний, медичної допомоги не потребували. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучалось гірське пошуково-рятувальне відділення смт Міжгір’я у складі чотирьох рятувальників та однієї одиниці техніки.
До теми
- На горі Петрос врятували вагітну туристку, яка травмувала ногу
- Високі державні нагороди за особливі досягнення у професійній діяльності отримали двоє закарпатських спортивних функціонерів
- На території Ужгородського наукового ліцею відкрили спортивний комплекс
- «Solidaroad Ukraine 2025»: міжнародний проєкт подарував дітям полеглих закарпатських захисників відпочинок в Італії
- Закарпатські рятувальники тричі приходили на допомогу мандрівникам у горах протягом останніх вихідних.
- Пів сотні дітей закарпатських військових і ВПО овернулися із відпочинку в Австрії
- У Перечині відкрили релокований Краматорський ліцей
- Закарпаття розширює міжмуніципальне партнерство з Румунією
- Понад дві сотні дітей військових, ветеранів війни із різних куточків України вирушили на відпочинок в Угорщину
- Триває прийом заявок на створення екокіно від ECO FILM FESTIVAL
- Маленькі рибки – велика справа: у гірські річки Закарпаття випустили 24 тисячі мальків струмкової форелі
- Ще 6 громад Закарпаття отримали нові шкільні автобуси
- Завтра в Ужгороді відбудеться Всеукраїнський забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» - організатори запрошують приєднуватися
- Навчання з кібергігієни пройшли 340 державних службовців Закарпаття
- 30 школярів Закарпаття стали переможцями й призерами обласних конкурсів «Захисники України: історія та сьогодення» і «Малюнок, вірш, лист до мами»
- В Ужгороді привітали переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025»
- На Закарпатті відзначили найуспішніших випускників і переможців всеукраїнських олімпіад
- В області відкрили філію всесвітньо відомого підприємства «Турбогаз»
- Упродовж вихідних гірські рятувальники двічі приходили на допомогу людям
- Незабутній відпочинок в Австрії організували для 52 дітей військових та ВПО із Закарпаття
До цієї новини немає коментарів