Мікрохірурги зі США провели сучасні операції разом із лікарями Закарпатської обласної лікарні

Мікрохірурги зі США провели сучасні операції разом із лікарями Закарпатської обласної лікарні
У Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Андрія Новака відбувся вже другий візит мікрохірургів з США, які допомагають у вирішенні складних випадків, діляться досвідом застосування нових медичних технік та методик. Особливо актуально це у випадку складних травм, які в умовах повномасштабної війни, на жаль, трапляються досить часто.

 

Під час другого візиту фахівцями з США спільно з лікарями медзакладу було проведено 7 великих операцій військовим, які знаходяться на лікуванні в закладі, зокрема усунення післятравматичних дефектів кісток та м’яких тканин верхніх та нижніх кінцівок.

«Всі оперативні втручання були направлені на те, щоб у наших бійців була можливість зберегти травмовані кінцівки. Попередньо був проведений обхід, відібрані найскладніші випадки, які на території України, не змогли б бути виконані і пацієнтів потрібно було б відправляти на тривале лікування за кордон. Операції тривали кожного дня, в середньому по 6-10 годин. Всі вони завершилися успішно, триває процес відновлення», – розповів завідувач опікового відділення Андрій Погоріляк.

За словами лікаря, до оперативних втручань долучалися також спеціалісти, які приїхали до нас з інших міст України (Вінниця, Київ, Львів) для обміну досвіду в лікуванні важких бойових травм.

«Хочу подякувати всім, хто долучився до цих операцій, колективу операційного блоку, усьому персоналу за ту допомогу, яку вони надавали для виконання цих складних оперативних втручань, а також команді відділення анестезіології, високий рівень якого відмітили наші американські та українські колеги”, – додав лікар.

Команда спеціалістів з США прибула на Закарпаття разом зі своїм куратором, директором центру глобального здоров‘я, професором патології та лабораторної медицини школи Перельмана, Пенсільванського Університету (Філадельфія) – Гленом Гаултоном, який після візиту Закарпатської обласної клінічної лікарні відбув у Київ, де підписав меморандум про співпрацю з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком.

На завершення візиту директор лікарні Юрій Яцина подякував всім, хто долучився до оперативних втручань та вручив куратору провідних мікрохірургів США Глену Гаултону почесну медаль Андрія Новака від «Фонду Новака» за надану допомогу в лікуванні військових.

 

04 вересня 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів