Стартував новий газовий рік: закарпатців просять передати показники лічильника

В АТ «Закарпатгаз» повідомляють про початок нового газового року, що стартував 1 жовтня й триватиме до 30 вересня наступного, 2024 року. Зараз саме формується індивідуальний розмір щомісячної плати за послугу з розподілу природного газу. Для того, аби розрахунок був повністю коректним, принципово важливо подати показники приладу обліку газу до 5 жовтня.

 

 

Газовий рік містить так звані «опалювальні місяці» і є дуже важливим, адже за кількістю спожитого газу в цей час вираховується плата за послугу з розподілу (доставки) на наступний календарний рік.

Розмір плати за послугу з розподілу (доставки) газу є індивідуальною. Наприклад, власники будинку у 100 м кв при споживанні 1000 м куб газу в рік платитимуть одну суму, а власники такого ж будинку при споживанні 500 м куб — зовсім іншу.

Тож, як стверджує комерційна директорка підприємства Юлія Соколова, передача показників  щомісяця у період з 1 по 5 число — надзвичайно важлива. Ба більше, відповідно до законодавства, це — обов’язок споживачів. Представник АТ «Закарпатгазу» зобов’язаний прийти до споживача лише один раз на шість місяців, аби зробити контрольну звірку даних.

«Кожна людина може самостійно вирахувати розмір своєї щомісячної плати, спираючись на спожиті об’єми газу за попередній газовий рік. Щоб вирахувати це — необхідно всю кількість спожитих кубів поділити на 12 місяців та помножити на актуальний тариф (станом на сьогодні — 2,38 грн з ПДВ)», — пояснила Юлія Соколова.

Передати дані лічильника можна у будь-який зручний спосіб  — від звичайних смс на номер 7104 чи телефонних дзвінків на 067-01-03-04 до сучасних онлайн-сервісів як-от Особистий кабінет на сайті 104.ua, Viber-бот 104.ua, Telegram-месенджер 7104, електронна пошта [email protected].

 

                                                                                                                                                Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

 

03 жовтня 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів