На Закарпатті 38 ветеранів та родин полеглих Героїв отримають нове житло

На Закарпатті 38 ветеранів та родин полеглих Героїв отримають нове житло
Про це інформує ОВА.

 

Дім чи квартиру в будь-якому населеному пункті України вони зможуть придбати за кошти цільової державної субвенції, яку отримала наша область.

Йдеться про понад 74 млн грн, котрі вже перерахували отримувачам. Серед них – 19 ветеранів з-поміж вимушених переселенців, повідомив  Петро Добромільський, заступник голови Закарпатської ОДА.

 «Важливо, що ці кошти є цільовими: їх можна витратити лише для придбання житла. Компенсацію можна використати в період воєнного стану та протягом шести місяців після його завершення», – зазначив Петро Добромільський.

За його словами, найбільше ветеранів та членів родин полеглих захисників і захисниць, котрі отримали таку фінансову підтримку, проживають у міських громадах Ужгорода – 20 осіб, Виноградова – 7, Мукачева та Берегова – по 3.

Серед отримувачів – окремі категорії осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, зокрема й ВПО, та сім'ї загиблих закарпатських військовослужбовців.

Покрокова інструкція щодо забезпечення житлом ветеранів та членів їхніх родин, яку підготувало Мінветеранів  https://is.gd/yFChg6.

 

09 листопада 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів