Повноцінний рух через міст у Тересві запрацює після 5 грудня

Як ми інформували, вчора через новий модульний міст в Тересві на автодорозі Н-09 Мукачево – Рахів–Івано-Франківськ–Львів відкрили рух для автомобілів.
Наразі у тестовому режимі проїзд дозволено легковим автомобілям вагою до 3,5 тонн та спецтехніці.
"Повноцінний рух запрацює після 5 грудня, коли мостовики проведуть усі випробування. Попердньо переправа повинна витримувати навантаження до 40 тонн.
Наразі ж діють певні обмеження: інтервал між автомобілями, які їхатимуть новим мостом повинен бути не менше 20 метрів. Дотримання цих вимог допоки будуть контролювати представники патрульної поліції Закарпаття. Відкриття руху мостом є вкрай важливим, адже це важлива дорожня артерія, яка сполучає Закарпаття з сусідніми Львівщиною та Івано-Франківщиною.Модульний міст, це тимчасова переправа, він забезпечуватиме рух на цій ділянці поки не відреставрують старий міст, частина якого обвалилася влітку цього року.
Наразі це найдовший в Україні модульний металевий міст. Конструкцію Україна отримала як гуманітарну допомогу від американських партнерів. Конструкція складається з семи прольотів різної довжини. Найдовший – 45 метрів, найкоротший – 27. Міст стоїть на восьми опорах, які заглиблені на різну проєктну глибину", - інформує Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області.
До теми
- На Закарпатті відбулося обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України
- Відновлення мосту в Жденієві: виконано основні роботи, завершення та відновлення транспортного сполучення очікується до кінця року
- «Діалоги влади та бізнесу»: на Закарпатті говоритимуть про безбар'єрний доступ до культурної спадщини
- 14 жовтня в Ужгороді відбудеться масштабний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей»
- «Платформа твоїх можливостей»: 14 жовтня в Ужгороді вперше відбудеться обласний фестиваль кар’єри
- У дитячому реабілітаційному центрі у Пилипці відкрили новий спортивний майданчик
- На Закарпатті провели засідання моніторингового комітету програми Interreg VI-A NEXT «Польща – Україна 2021 – 2027»
- Інфраструктура, доступність і нові проєкти: на Закарпатті відбувся міжнародний туристичний форум
- Європейський банк підтримав будівництво нових вітроустановок на Закарпатті
- Філія «Карпатський лісовий офіс» забезпечує населення та заклади соціальної сфери дровами
- Культурна дипломатія в дії: делегація з Краловоградецького краю відвідала Закарпаття
- Молодь Закарпаття закликають взяти участь в опитуванні для формування молодіжної політики області
- Понад 600 спортсменів взяли участь у "Ході чемпіонів" в Ужгороді
- На автозаправці на Закарпатті виявили 9-річну дитину-жебрачку: служби не побачили проблеми
- В Ужгороді проведуть інтелектуальну вікторину до Дня міста
- На Хустщині виявили незаконно облаштовані 11 рибних ставків
- В Ужгороді відзначили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття” представників культури, освіти та медицини
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- Безкоштовний концерт “Крок назустріч мрії” відбудеться в Ужгороді
- Генеральний директор WindEurope відзначив розвиток першої закарпатської вітроелектростанції
До цієї новини немає коментарів