Громади Закарпаття запрошують до участі у новій навчальній програмі щодо адміністративної процедури

Громади Закарпаття запрошують до участі у новій навчальній програмі щодо адміністративної процедури
У січні 2024 року стартує нова ініціатива від «U-LEAD з Європою», покликана допомогти сотні посадових осіб місцевого самоврядування поглибити розуміння Закону України «Про адміністративну процедуру», а також сформувати їхні навички та уміння. Про це повідомляють у регіональному офісі U-LEAD у Закарпатській області.

 

«Кроки для спеціалістів. Адміністративна процедура» – це комплексна навчальна програма, покликана поглибити розуміння цілей і змісту Закону України «Про адміністративну процедуру», сформувати уміння і навички, необхідні для застосування адміністративної процедури в діяльності органів місцевого самоврядування.

Програма покликана роз’яснити особливості впровадження Закону України «Про адміністративну процедуру» та його вплив на подальшу діяльність представницьких й виконавчих органів місцевого самоврядування, розвиток професійної компетентності для прийняття й виконання адміністративних актів, а також ефективного вирішення адміністративних справ.

У навчальній ініціативі зможуть взяти 100 посадових осіб місцевого самоврядування (секретарі місцевих рад; заступники сільського, селищного, міського голови; керуючі справами виконавчих комітетів сільської, селищної, міської рад; інші посадові особи місцевого самоврядування, до повноважень яких належать підготовка та розгляд адміністративних справ та прийняття адміністративних актів) – представників громад із населенням до 50 тис., обраних шляхом відкритого відбору. До участі буде відібрано одного представника від громади.

Тривалість – 10 тижнів, початок 16 січня 2024 року.

За результатами успішного пройденого навчання учасники отримають сертифікати.

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу: [email protected] до 18:00 8 грудня 2023 року, в темі повідомлення вказавши «Адмінпроцедура_Прізвище учасника_Область» у форматі MS Excel.

 

Дізнатися деталі участі у Навчальній програмі можна на Промо-заході, що відбудеться 1 грудня 2023 року о 10:00, взяти участь у якому можна за цим посиланням: ТУТ.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

 

 

 

 

30 листопада 2023р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів