За місяць патрульні Закарпаття притягнули до відповідальності понад 400 осіб, з початку року - понад 3, 5 тисячі
Від початку року зафіксували 3731 таке порушення.
Кожен пішохід, як повноцінний учасник дорожнього руху, має певні права та обов'язки. Якщо пішохід не виконує їх, то несе адміністративну відповідальність за ч. 1 ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП.
Нагадуємо, що пішоходам забороняється:
- виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
- аптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
- допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
- переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
- затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
- рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Важливо: використовуйте світлоповертаючі елементи для збереження власного життя та здоров'я. Вони відбиватимуть світло фар, тому водії зможуть вчасно побачити вас і зупинити авто.
Бережіть себе та рідних!
До теми
- В Ужгороді відкрили перший корпус Комплексного соціального хабу «Благо»
- Символ незламної дружби: в Ужгороді делегація з Чехії висадила липу у сквері Масарика
- Гроші з продажу – для ЗСУ: в Ужгороді проводять благодійну виставку-ярмарок "Світ писанки"
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- В Ужгороді відкриють персональну виставку Віри Степчук «Пробудження»
- Як розвиватимуться громади: на Закарпатті відбувся стратегічний воркшоп
- 26 Закарпатський полк Національної гвардії України отримав стрічку з почесним найменуванням на Бойовий Прапор з рук Президента України
- В Ужгороді відзначили 12-ту річницю Національної гвардії України
- В Ужгороді вшанували пам'ять полеглого Героя – педагога Василя Габруся
- В обласному центрі відбудеться знакова подія, що поєднає сучасне мистецтво та осмислення досвіду війни
- Від аудиторії — до кордону: студенти УжНУ на практиці вивчали роботу закарпатських митників
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»!
- Завтра в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»

До цієї новини немає коментарів