За смертельну ДТП – 11 років тюрми

Його визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинили загибель кількох осіб (ч.4 ст.286-1 КК України).
Розслідуванням встановлено, що 5 серпня 2023 року у с.Велика Копаня у Берегівському районі Закарпаття старший солдат напідпитку за кермом легкового автомобіля наїхав на матір та доньку, що йшли одна за одною на узбіччі, а після цього – врізався у припарковану іномарку, у салоні якої перебували двоє дорослих та малолітній хлопчик.
Засуджений не оцінив дорожніх умов, проявив неуважність та не вибрав безпечної швидкості, після чого втратив контроль над транспортним засобом.
Внаслідок інциденту 33-річна жінка-пішохід, 22-річний чоловік та його 2-річний син, які сиділи у авто, загинули, а 8-річна дівчинка, що ішла з мамою вздовж вулиці, отримала численні важкі травми та втратила можливість самостійно пересуватись.
Військовий, який у день аварії перебував у відпустці, повністю визнав свою вину та щиро розкаявся.
Наразі вирок суду набрав законної сили.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції у Закарпатській області.
Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону
До теми
- В Ужгороді прокурором доведено вину волинянина, який організував контрабандне ввезення до України 28 000 пігулок із псевдоефедрином
- Депутат, який підірвав гранати на сесії сільради на Закарпатті, відбуватиме довічне ув’язнення
- 20 психологинь і психотерапевток із Закарпаття, Одеси та Херсона пройшли у Братиславі триденний інтенсив із наративно-експозиційної терапії (NET)
- На Закарпатті триває дводенний захід «Професійна освіта – крок назустріч до рівних можливостей»
- Вбив гостя за те, що він не хотів йти з хати – на Мукачівщині прокурором доведено вину нападника
- Закарпаття вперше приймає українсько-чеський бізнес-форум
- В Ужгороді відбувся обласний тур Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Барви життя».
- На Закарпатті з початку року відкрили 3075 виконавчих проваджень щодо боргів за комунальні послуги
- Закарпаття презентує можливості регіону на зустрічі з європейськими партнерами
- Стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» - Закарпаття також долучається
- На Тячівщині чоловік привласнив землю на майже 1 млн грн на підставі підробленого рішення сільради
- На Мукачівщині прокурори повідомили про підозру підприємниці, яка захопила сусідську землю під незаконно збудований комплекс відпочинку
- У Сваляві вшанували пам’ять закарпатців, які стали жертвами радянських репресій
- Сири із Закарпаття увійшли у ТОП-3 світового конкурсу у Швейцарії
- На Закарпатті підготували новий простір для прийому евакуйованих зі Сходу людей
- У Мукачеві засуджено наркодилерку, яка налагодила торгівлю метамфетаміном неподалік школи
- Човном через Тису за 3 тисячі доларів США – на Закарпатті затримали організаторів незаконної переправи
- Прозора реалізація держмайна: на Закарпатті готують до аукціонів занедбані будівлі, що роками простоювали
- Делегація від Закарпаття взяла участь у Національному форумі стійкості та доброго врядування у Києві
- На Закарпатті підбили підсумки проведення другого етапу тижня безпеки дорожнього руху

До цієї новини немає коментарів