До суду скерували справу проти організованої злочинної групи, яка займалася незаконним переправленням військовозобов'язаних

Закарпатська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону скерувала до суду обвинувальний акт стосовно організованої злочинної групи із чотирьох осіб за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч.3 ст.332 КК України).
Слідство встановило, що начальник районного відділу Центру пробації на Закарпатті та троє місцевих мешканців за 5,5 тис доларів США системно допомагали перетнути військовозобов’язаним держкордон повз офіційні пункти пропуску та потрапити до Словаччини.
Їх затримали у квітні 2023 року поблизу Ужгорода під час чергової спроби переправити двох чоловіків. Усім чотирьом суд обрав запобіжні заходи.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м.Львові, за оперативного супроводу співробітників Головного управління внутрішньої безпеки СБУ та Управління Нацполіції у Закарпатській області.
Довідково: санкція інкримінованої статті передбачає від 7 до 9 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.
Примітка: відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
До теми
- На Закарпатті прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету понад 8,2 млн грн несплачених підприємством податків
- Напад на 13-річного хлопця заради «боргу» - касаційний суд поставив крапку у справі
- Закарпаття отримало понад 5 млн грн інвестицій в обладнання для профтехосвіти
- Закарпатська облрада просить переглянути реформу старшої школи: йдеться про доступність освіти у гірських громадах
- На Закарпатті оголосили конкурси на здобуття обласних премій у галузі літератури та мистецтва
- Підтримка бізнесу: на Закарпатті презентували можливості програми «Зроблено в Україні»
- Закарпатські депутати просять КМУ відновити роботу пункту пропуску «Хижа – Тарна-Маре» на українсько-румунському кордоні
- Понад 5 тисяч гектарів повернутих земель, 140 корупційних справ у суді: результати роботи прокуратури Закарпаття у 2025 році
- 82,6 млн грн із бюджету Закарпаття першочергово спрямують на підтримку військових і ветеранів
- На сесії облради відзначили захисників Закарпаття
- На Закарпатті нагородили діячів культури, науки та громадського життя
- Графік відключення світла на Закарпатті у п'ятницю, 20 березня
- Безкоштовні гарячі обіди для всіх школярів: як на Закарпатті готуються до нового етапу реформи харчування
- Кадри для економіки: влада, бізнес та профтехи Закарпаття об?єднують зусилля
- Громадські організації Закарпаття можуть отримати фінансування на соціальні та ветеранські проєкти: триває прийом заявок
- Після втручання прокуратури Виноградівська міська рада виплатила майже 340 тис. грн допомоги дітям-сиротам
- На Закарпатті повернуто до бюджету понад 31 млн грн збитків від незаконних рубок лісу
- Конфлікти під час мобілізаційних заходів, можуть стати інструментом дестабілізації в регіоні - прокуратура Закарпаття
- На Закарпатті до 13 років ув’язнення засуджено колаборанта, який працював наглядачем у в’язниці Херсону
- На Закарпатті масштабують реформу шкільного харчування

До цієї новини немає коментарів