У Закарпатській області для школярів облаштували 5 Цифрових Освітніх Центрів

Цифрові Освітні Центри - це сучасні, безкоштовні та дружні до дітей простори, які мають на меті надавати підтримку дітям у доступі до навчальних матеріалів та освітніх платформ. Всі центри є безпечними й поряд є укриття. Простори обладнані технікою: ноутбуками, планшетами, екраном, проєктором та принтером. Крім цього, в кожному працює команда фасилітаторів та психологів, які проводять заняття з дітьми, які направлені на засоби для покращення психоемоційного стану та покращують обізнаність зокрема з медіаграмотності, безпеки в Інтернеті, захисту дітей, а також доступу до інтерактивних цифрових уроків з позашкільної освіти.
Також, у позаурочні години в Цифрових центрах проводяться заняття для соціалізації дітей, розвитку навичок та соціально-емоційного навчання.
«Робота цифрових освітніх центрів важлива, особливо для дітей, які не мають зручних власних комп'ютерів або планшетів для навчання, доступу до стабільного інтернету та спеціального місця для виконання домашніх завдань та позашкільної освіти. Крім того, такі центри стають безпечним місцем для спілкування дітей, можливості посилити лідерські навички, навички роботи в колективі, знайти друзів», – розповідає програмна координаторка проєкту БФ «Посмішка ЮА» Валентина Трюхан.
Благодійний фонд “Посмішка ЮА” разом із Save the Children також посилює професійний потенціал вчителів і працює з батьками учнів.
Цифрові Освітні Центри відкрилися Закарпатській області: Мукачево, Мукачівський ліцей № 11, вул. Варшавська, 58, Ракошино, Ракошинська ЗОШ І-ІІІ ст., вул. Кольки, 2 , Ясіня, вул. Грушевського, 3, Ставненська громада, Волосянка, вул. Центральна, 301 б, Ужгород, вул. Підгірна, 43.
Проєкт "Реагування на надзвичайні ситуації та підтримка доступу до якісної освіти для постраждалих від конфлікту та переміщених дітей в Україні в центрах цифрової освіти" реалізується Благодійним фондом «Посмішка ЮА» за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children. Мета проекту: Забезпечити дітям доступ до формальної освіти та цілісної підтримки навчання та добробуту шляхом створення доступних та інклюзивних Цифрових Освітніх Центрів.
До теми
- Продовжується реєстрація на табір відновлення у Карпатах для жінок-ветеранок.
- З початку року на видатки, пов’язані з війною, Закарпаття спрямувало понад 682 млн грн
- Новий етап гуманітарного та культурного партнерства: Закарпаття зміцнює співпрацю з італійським регіоном Фріулі-Венеція-Джулія
- На Закарпатті стартувала «Школа ветеранського підприємництва»: триває набір учасників
- Сьогодні 48 дітей із Ужгорода вирушили на відпочинок до Угорщини
- Закарпаття посідає лідерські позиції в Україні з розвитку альтернативних джерел енергії
- Бізнес Закарпаття може стати учасником міжнародних програм підтримки, які втілює ООН з промислового розвитку (UNIDO).
- 20 проєктів і 4 мільйони гривень: на Закарпатті обирають найкращі ветеранські ініціативи
- Ремонтують харчоблоки в школах: із вересня в Ужгороді безкоштовними обідами планують забезпечити всіх учнів
- На Закарпатті обговорили підготовку до нового навчального року та реформу освіти
- Спортивна гордість Закарпаття: кращих тренерів відзначили з нагоди професійного свята
- Виконком Ужгородської міськради затвердив порядок організації безоплатного харчування школярів на 2026/2027 навчальний рік
- Діти військових із Закарпаття та Сумщини вирушили на відпочинок до Австрії
- Закарпатський бізнес запрошують на онлайн-зустріч щодо «зеленого» відновлення та співпраці з Японією
- Ужгородський ліцей «Лідер» – серед 13 закладів Закарпаття, які отримають кошти на енергонезалежність
- Сьогодні 100 дітей із Закарпаття вирушили на відпочинок до Угорщини
- Гранти до 200 тисяч і нові компенсації: на Закарпатті презентували оновлену програму підтримки бізнесу
- «Лідери змін Закарпаття»: стартував прийом заявок на нову обласну премію для молоді
- Закарпаття отримало майже 400 млн грн на безкоштовне харчування школярів
- Закарпаття зберігає тенденцію до зростання: місцеві бюджети поповнилися на 7,1 мільярда гривень

До цієї новини немає коментарів