На Тячівщині поліцейські затримали зловмисника, який убив односельця

20 січня о 23:39 до поліції зателефонував 42-річний мешканець селища Буштино Тячівського району. Чоловік повідомив, що в його будинку між 34-річним та 42-річними односельцями виникла бійка, внаслідок якої останній помер.
На місце події одразу ж виїхала слідчо-оперативна група Тячівського районного відділу поліції. Правоохоронці провели першочергові слідчі дії та попередньо встановили події того вечора. Відомо,що за місцем проживання заявника чоловіки розпивали спиртні напої. Згодом між двома виник конфлікт, у ході якого 34-річний мешканець селища Буштино наніс численні удари по голові 42-річному односельцю, який від отриманих травм через кілька годин помер.
34-річного підозрюваного співробітники поліції затримали у процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст.121 Кримінального кодексу України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. За скоєне зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі. Триває слідство.
До теми
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- Закарпатська ОВА налагоджує співпрацю із Національною академією медичних наук України
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- Обласна філармонія розпочала свій 79-й сезон яскравою музичною подією
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- Керівники Закарпаття відзначили правоохоронців, які запобігли теракту в одній зі шкіл Тячівщини
- На Закарпатті поліція повідомила про підозру зловмиснику, який торгував автомобілями ввезеними в Україну як гуманітарна допомога для військових
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних премій у галузі літератури та мистецтва-2024
- На Закарпатті поліція розслідує дві ДТП з потерпілими: затримано п’яних водіїв
- Закарпатські вітряки зменшують залежність України від імпорту угорської електроенергії
- Підприємці краю отримали відзнаки за внесок у розвиток Закарпаття
- Поліція Рахівщини повідомила про підозру сімейній лікарці, яка за 8000$ сприяла військовозобов’язаним у отриманні відстрочки
- В Ужгороді патрульні зупинили неповнолітнього без прав на мопеді з підробленими документами
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 42 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція розпочала перевірку інформації про можливу жорстокість до тварин в Ужгороді
- Закарпатські аграрії завершили збір ранніх сільськогосподарських культур
До цієї новини немає коментарів