Перед судом постане завідувач кафедри військової підготовки, якого СБУ викрила на корупційній схемі

За даними слідства, за різні суми хабарів завідувач кафедри «затуляв очі» на відсутність студентів на практичних заняттях протягом навчального семестру. Внаслідок цього, здобувачі вищої освіти не отримували в повному обсязі необхідні навички за відповідними військово-обліковими спеціальностями, що потенційно могло призвести до зниження обороноздатності нашої країни.
Нагадаємо, у жовтні минулого року СБУ затримала хабарника «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди: https://bit.ly/3u2yiea Наразі матеріали справи стосовно зловмисника скеровано до суду. Він підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Викриття корупційного механізму проводили оперативники СБУ в Закарпатській області спільно зі слідчими ГУ Нацполіції в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Ужгородської окружної прокуратури.
До теми
- Прокуратура вимагає в суді довічне ув’язнення для матері, яка ґвалтувала 10-річну дочку і знімала це на відео
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- П’ять спроб підкупу прикордонників зафіксували у Чопському прикордонному загоні
- Закарпаття нарощує вітрову генерацію для стабільної роботи енергосистеми
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- У Виноградові прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у справі щодо завищення ціни при закупівлі житла для дитячого будинку сімейного типу
- На Закарпатті СБУ викрила ще трьох агітаторів рашизму
- На Закарпатті триває ремонт опори газопроводу, яку підмило через паводок
- СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну в Україну
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція попередили нові спроби незаконного збуту зброї та боєприпасів
- Ще один Центр життєстійкості офіційно відкрили на Закарпатті
- На Берегівщині запрацював Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- У Пилипецькій громаді відкрили ЦНАП
- У Кам’янській територіальній громаді сьогодні відкрили оновлений сервісний центр МВС
- ДТП з мікроавтобусом із дітьми між Перечином та Зарічовим: є постраждалі
- На Закарпатті військові НАТО і Сил оборони України піднялись на Говерлу й відкрили мурал Армії громад України
- У Перечині відкрили відремонтований корпус початкової школи Ліцею ім. Героїв 68-го батальйону
- Три родини Героїв отримали ключі від власних осель в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів