У Хусті поліція затримала наркоторговця: підозрюваному загрожує до 10 років ув’язнення

У ході проведення оперативної роботи співробітники кримінальної поліції Хустського районного управління затримали за торгівлю наркотиками 26-річного жителя райцентру.
Відомо, що фігурант налагодив канал розповсюдження серед наркозалежних наркотиків рослинного походження. Підозрюваного у злочині вдалося затримати «на гарячому», під час чергової зустрічі з клієнтом, яку той назначив у центральній частині міста. Фігурант саме передав пакунок з наркотиком та отримав взамін грошові кошти.
За оперативною інформацією поліції затриманий діяв у змові з 32-річним місцевим жителем. За місцем проживання останнього правоохоронці провели санкціонований обшук та вилучили пакунки з ймовірно рослинами коноплі. Всі речові докази вилучено та скеровано експертам для дослідження.
Слідчі проводять за даним фактом досудове розслідування та кваліфікують подію за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.
26-річного наркоторговця наразі затримано у порядку статті 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасовго тримання. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Слідство триває.
До теми
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави
- Наркотики під виглядом прального порошку: на Закарпатті судять учасників міжнародного каналу постачання кокаїн
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- На Мукачівщині зафіксували масовий мор риби
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок

До цієї новини немає коментарів