Проєктування обласного реабілітаційного центру «4.5.0 Recovery Center» в Ужгороді завершили

Проєкт передбачає реновацію будівлі та території колишнього пологового в Ужгороді. Щодня близько 500 пацієнтів тут матимуть змогу проходити реабілітацію різних рівнів складності.
За його даними до реалізації та фінансування проєкту вже долучилися партнери з Чехії, Угорщини та Австрії. Також до команди «4.5.0 Recovery Center» приєднуються бізнес і місцеві підприємці.
За словами голови ОВА, щоденно в центрі працюватимуть до 80 фахівців різного спрямування. Всього до роботи тут будуть залучені до 500 спеціалістів зі сфери охорони здоров?я. У проєкті передбачені 60 процедурних кабінетів та 140 ліжко-місць.
На понад 5 тис. кв. м площі центру розмістять клініко-діагностичну лабораторію, відділення функціональної діагностики, фізичної реабілітаційної медицини, медико-психологічної реабілітації, кімнати цілодобового перебування пацієнтів, зали фізичної терапії, кабінет для надання індивідуальної реабілітаційної допомоги та зал ерготерапії.
До теми
- Закарпаття та Житомирщина: обмін досвідом у соціальній сфері
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- На Закарпаття релокують кілька навчальних закладів із Донеччини
- В Ужгороді стартував III Всеукраїнський форум міської мобільності – Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- Сьогодні на Закарпатті починають діяти оновлені критерії для надання статусу критичності підприємствам. Яка головна новація?
- 45 заявок надійшло цьогоріч на обласний конкурс стартапів
- За 7 місяців 2025 року Закарпаття спрямувало на закупівлю БПЛА, РЕБів та інших засобів оборони близько 378 млн грн
- 1 мільйон гривень субвенції передадуть із бюджету Ужгорода Костянтинівці, що на Донеччині
- Ще 6,9 млн грн на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- На одноразову допомогу рідним загиблих захисників із бюджету Ужгорода виділили ще 1,8 млн грн
- Вакцинація новонароджених, ситуація з туберкульозом і ВІЛ - ключові теми обговорили в ОВА
- У Києві обговорили Національну програму шани Захисників: долучилося й Закарпаття
- На Закарпатті реалізовують проєкт школи без паперів та бюрократії «Мрія»
- Японські партнери готові посилити соціальну сферу та енергоефективність Закарпаття
- В облдержадміністрації провели позапланове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС - про що йшлося?
- Закарпаття працює над розвитком мережі центрів безпеки громадян
- З початку навчального року на Закарпатті працюватимуть 45 осередків для вивчення курсу «Захист України»
- До уваги батьків! Як оформити учнівську муніципальну картку ужгородця
- Із 1 вересня у гімназії села Голубине на Мукачівщині запрацює перший в області опорний харчоблок
- Волонтер Корпусу Миру США отримав нагороду за внесок у розвиток молодіжних ініціатив на Закарпатті
До цієї новини немає коментарів