На стадіоні "Авангард" та "Минай-Арені" знову проводитимуть матчі футбольної прем'єр-ліги

На стадіоні "Авангард" та "Минай-Арені" знову проводитимуть матчі футбольної прем'єр-ліги
Українська асоціація футболу дозволила проводити матчі прем’єр-ліги на стадіоні "Авангард", а також "Минай-Арені", які торік позбавили акредитації

 

 

Про це повідомляють на сторінці Стадіон "Авангард"  Ужгородської міської ради. 

"Прем’єр-ліга повертається на стадіон "Авангард". Відповідне рішення ухвалила Українська асоціація футболу.  Згідно з документом, в умовах дії воєнного стану матчі УПЛ проводяться на стадіонах, які відповідають регламентним та безпековим вимогам і внесені у Список стадіонів, що погоджений відповідними Комітетами перед стартом нового сезону.

Відтак, УАФ вважає недоцільним внесення будь-яких змін в даний список у ході сезону", – йдеться в дописі.

У грудні минулого року цей стадіон позбавили акредитації закарпатські стадіони "Минай-Арена"  та "Авангард"  через відсутність освітлення.  Тож тепер ці стадіони знову зможуть приймати матчі прем’єр-ліги.

В адміністрації стадіону вважають це рішення важливим для розвитку футболу на Закарпатті, який став тилом для провідних клубів України.

"Дякуємо за підтримку новообраному президенту Української асоціації футболу, Андрію Шевченку. А також ЗАФ у обличчі Івана Дурана та усьому виконавчому комітету Закарпатської асоціації футболу. Вдячні за сприяння також депутатам Закарпатської облради і Ужгородської міської ради, які підтримували звернення і звертались до УАФ з проханням дозволити тут проведення матчів УПЛ", – повідомляють на сторінці стадіону "Авангард". 

 

04 лютого 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів