На Тячівщині місцевого жителя затримали на торгівлі гранатами та пострілами до РПГ – чоловік під вартою

Суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внести 242 тис. грн застави.
Правоохоронці встановили, що підозрюваний – мешканець с. Добрянське – займався незаконним розповсюдженням гранат та інших боєприпасів на Тячівщині. Задокументовано факти збуту ним гранат Ф-1 та пострілу до РПГ, на придбання та зберігання яких чоловік не мав жодних передбачених законодавством дозволів.
Крім того, вдома у фігуранта під час обшуку виявили ще два постріли до РПГ із пороховими зарядами до них, а також набої. Усе це скеровано на експертизу для дослідження.

Закарпатець вже судимий раніше: у 2021 році Тячівський районний суд визнав його винним у скоєнні крадіжки та засудив до 5 років позбавлення волі зі встановленням 3-х річного іспитового терміну, під час якого чоловік і вчинив нове правопорушення.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Тячівський районний відділ поліції за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
До теми
- «Ціна свободи»: в Ужгородському замку відкриють інсталяцію на честь полеглих Захисників України
- До 7 років ув’язнення засуджено жителя Чинадійова, який пограбував пенсіонерку
- За клопотанням поліції Сваляви суд взяв під варту підозрюваного у шахрайстві із заставою у розмірі 28,6 мільйона гривень
- Місцеві допомогли мотоциклом, рятувальники — евакуювали: на Свидовці туристу стало зле
- Загибель дитини на на Ужгородщині: 19-річного водія взяли під варту без права на заставу
- П’ятеро туристів заблукали в горах біля Синевиру: рятувальники допомогли спуститися
- У мікроавтобусі закарпатця прикордонники виявили речовину, схожу на канабіс
- Непристебнутий ремінь може коштувати життя: закарпатські патрульні у серпні винесли 22 постанови
- Поліція Закарпаття викрила наркоугруповання, яке збувало метамфетамін гуртовими та роздрібними партіями: організатори – власник та керівник приватної охоронної фірми
- На Закарпатті варили «Леквар Перемоги»
- За матеріалами поліції Іршави судитимуть підприємця, який продавав «гуманітарні» транспортні засоби
- В Ужгороді електричним струмом уразило двох чоловіків: один загинув
- Поліція Берегівщини розслідує обставини смерті 11-річного хлопчика — попередня версія самогубство
- Вогнеборці Мукачева врятували чоловіка під час пожежі в багатоповерхівці
- В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП: драгер показав 2,44 проміле
- Застрягли під Говерлою без зв’язку: рятувальники вночі евакуювали шістьох туристів
- На Закарпатті за тиждень розшукали шістьох водіїв, які втекли з місця ДТП
- Український гірськолижник Дмитро Шеп’юк привіз з Чехії чотири дрони для ЗСУ
- 1,2 га сухостою згоріло на Ужгородщині: під час гасіння травмувалася жінка
- 7 тис.$ за трансфер річкою до Угорщини: правоохоронці затримали адвоката за переправлення військовозобовʼязаного
До цієї новини немає коментарів