На околиці закарпатського села затримали дві групи порушників кордону

На околиці закарпатського села затримали дві групи порушників кордону
Про це повідомили на сторінці Держприкордонслужби — Західний кордон у Facebook.

 

Прикордонники відділу «Новоселиця» Чопського загону викрили протиправні наміри восьми громадян України, які намагалися дістатися Словаччини поза пунктами пропуску. Чоловіки йшли двома групами. Їх зупинили на околиці населеного пункту Дубриничі Ужгородського району.

Під час перевірочних заходів прикордонний наряд виявив чотирьох жителів Закарпаття віком від 21 до 31 років, які прямували автівкою в бік Словаччини. Чоловіки не могли пояснити мету перебування у прикордонні. Згодом правоохоронці встановили справджні наміри четвірки – це незаконний перетин держрубежу і пошуки кращої долі у країнах ЄС.

Інші четверо, яких зупинили на півшляху до кордону, виявилися жителями Києва, Івано-Франківська, Запоріжжя і Дніпра. Найстаршому з них 38 років, наймолодшому виповнилося 23 роки. Вони також не змогли відповісти на запитання наряду про мету перебування поблизу кордону. Врешті, чоловіки зізналися, що планували горами пробратися до Словаччини.

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 204-1 КУпАП: «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання ДК України».

 

 

11 лютого 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів