В Ужгороді перевіряли доступність для маломобільних груп населення

В Ужгороді перевіряли доступність для маломобільних груп населення
Про це інформує Ужгородська міська рада.

 

Доступність міського простору для маломобільних груп населення інспектували напередодні в Ужгороді, у центрі міста – на площі Поштовій, вулицях Корятовича, Олександра Фединця, Підгірній та Цегольнянській. Згодом проінспектують інші локації міста.

Представники Ужгородської міської ради, поліції, громадських організацій спільно із кількома ужгородцями, які мають складнощі у пересуванні – військовий після поранення, юнак на кріслі колісному, долучилася також мама з дитячим візком – оглядали пішохідні переходи, пандуси, доступ до громадських місць. До огляду проблемних місць, які вже визначили представники Департамент міської інфраструктури Ужгородської міської ради, запросили людей з інвалідністю, щоб почути їхню думку, врахувати зауваження та пропозиції.

За результатами склали акт обстеження вулично-шляхової мережі міста для забезпечення стандарту доступності маломобільних груп населення.Питання доступності громадського простору зараз є одним із першочергових, адже через війну, на жаль, кількість людей з інвалідністю, травмами зростає. За словами представників департаменту міської інфраструктури, нагальна потреба на обстежених вулицях – пониження тротуарів перед пішохідними переходами. Роботи планують розпочати у межах поточних ремонтів з настанням сприятливої погоди.

 

18 лютого 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів