На Закарпатті викрили ще один канал переправлення військовозобов’язаних через кордон

Співробітники міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області у співпраці з Держприкордонслужбою викрили зловмисника, який за понад 20 тисяч євро намагався переправити за кордон трьох військовозобов’язаних. Фігуранта та його клієнтів впіймали на «гарячому». У справі триває слідство.
Оперативники міграційної поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, спільно зі співробітниками Чопського прикордонного загону, затримали 23-річного жителя села Полянська Гута Ужгородського району. Чоловік підозрюється у організації каналу для незаконного перетину військовозобов?язаними державного кордону в обхід офіційних пунктів пропуску.
Для викриття та припинення його протиправної діяльності поліцейські ініціювали ряд заходів, за результатами яких було встановлено, що зловмисник готується переправити до Словаччини трьох клієнтів. За цей трансфер фігурант мав отримати понад 20 тисяч євро.
Використовуючи можливості системи відеоспостереження «Безпечне Закарпаття» оперативники проклали маршрут руху зловмисника та, за силової підтримки бійців Роти поліції особливого призначення, затримали його разом з клієнтами неподалік лінії кордону.
Слідчі обшукали автомобіль та помешкання зловмисника. Вилучено чорнові записи, мобільний телефон та сам транспортний засіб.
Організатора каналу поліцейські помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі Ужгородського районного управління поліції, за процесуального керівництва окружної прокуратури, повідомили затриманому про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. У справі триває досудове розслідування.
До теми
- Трьох порушників кордону відшукали прикордонники у високогір’ї за допомогою безпілотника
- Двох прикордонників Чопського загону відзначили державними нагородами
- Мирослав Білецький, Богдан Андріїв разом із паралімпійською чемпіонкою Надією Дьолог інспектували доступність закладів міста
- Намагались підкупити прикордонників: правоохоронці затримали ухилянтів у трьох областях, зокрема й на Закарпатті
- Завдяки СБУ та прокуратурі суд залишив без змін вирок депутату, який підірвав гранати під час засідання сільради на Закарпатті
- На кордоні зі Словаччиною затримали іноземця, що чагарниками пробирався в Україну
- На кордоні з Румунією прикордонники виявили іноземного контрабандиста
- Унікальний проєкт з розвитку адаптивного виду спорту «Фортеця духу» стартував на Закарпатті
- Мирослав Білецький зустрівся із родиною полеглого Героя України Анатолія Тегзи
- Підпал і смерть дитини: 9 років за ґратами для пари з Берегівського району
- Виставка фото "Книжки на лінії фронту" закарпатського військового та історика відкрилася у Празі
- В Ужгороді відбулася зустріч прем'єр-міністрів України та Чехії
- Нагороди й техніка для воїнів: підтримка прикордонників Чопського загону на передовій
- На Закарпатті стартував Національний тиждень безбар’єрності
- Інноваційна розробка закарпатських студентів перемогла на національному молодіжному форумі підприємництва
- Понад 200 учасників з усієї України взяли участь у «Карпатському щиті» на Закарпатті
- Закарпатські школярі вибороли 12 призових місць на III етапі науково-дослідницьких робіт МАН
- У центрі Ужгорода демонтували ще 10 незаконних вивісок
- На околиці Ужгорода затримали місцевого жителя, який намагався незаконно перетнути кордон зі Словаччиною
- На кордоні зі Словаччиною в мікроавтобусі іноземця виявили комплектуючі до вогнепальної зброї
До цієї новини немає коментарів