Незадекларовані на кордоні 800 кг елітного насіння опинилися на митному складі

Незадекларовані на кордоні 800 кг елітного насіння опинилися на митному складі
Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

 

На митному посту «Дякове» посадові особи управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці запобігли незаконному імпорту 800 кг насіння квасолі, яку завозили на митну територію України в обхід декларування та сплати митних платежів для подальшого комерційного збуту.

Так, під час митних формальностей водій вантажівки надав митникам товаросупровідні документи, за якими вказувалося, що з Італії імпортуються «овочі їстівні: салат мікс», вагою 5,2 тонни.

Втім, коли інспектори ретельно перевірили напівпричіп-рефрижератор, то виявили в інструментальному ящику (палетнику) квасолю торгової марки «CALLERIS FAGIOLI BORLOTTI», розфасовану у 160 упаковках по 5 кг.

Водій визнав незадекларований товар своєю власністю, сказавши, що придбав в Італії для власних потреб. До слова, на вітчизняному ринку таке елітне насіння квасолі коштує 340 грн за 1 кг.

Таким чином, відносно закарпатського перевізника складено протокол про порушення митних правил за ч.3 статті 471 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами, що обмеженні щодо ввезення на митну територію України). Санкції даної статті передбачають накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з можливою конфіскацією товарів.

Наразі імпортну квасолю, загальною вагою 800 кг, тимчасово вилучено до рішення суду.

 

 

14 березня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів