Понад 14 000 школярів планують оздоровити цьогоріч на Закарпатті

Про це повідомили у Закарпатській ОВА.

 

Літній відпочинок для дітей, зокрема й вимушених переселенців, організують на базі сертифікованих стаціонарних і пришкільних таборів з денним перебуванням. На цьому під час розширеного засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей наголосив заступник голови ОВА Олександр Пацкан.

 «Сьогодні Закарпаття є одним із найбезпечніших регіонів країни, тож ми прагнемо дати можливість оздоровитися та відпочити тут якомога більшій кількості школярів. Цього року насамперед маємо подбати про психоемоційний стан дітей, оскільки з початком повномасштабного вторгнення він відчутно погіршився через постійний стрес, тривоги та переживання», – відзначив Олександр Пацкан.

За його словами, для тритижневого оздоровлення та двотижневого відпочинку дітей з обласного й місцевих бюджетів уже виділили 14,7 млн грн. Крім того, триває робота над залученням благодійних коштів.

Цьогоріч понад 13 600 тисяч школярів відпочиватимуть у 221 денному таборі на базі шкіл. Ще близько 960 – зможе прийняти філія «Арніка» при обласному центрі дитячої та юнацької творчості «ПАДіЮН».

 Майже 200 молодших планують оздоровити у 17 закладах із цілодобовим перебуванням. Кожен з них уже пройшов чи має пройти до кінця травня перевірки стану дотримання необхідних вимог та готовності до початку роботи. Зокрема, обов’язковою умовою є наявність приміщень, де в разі надзвичайних ситуацій діти зможуть перебувати в безпеці.

 Минулого року в 16 стаціонарних і 119 пришкільних закладах Закарпаття оздоровилися майже 15 тисяч дітей пільгових категорій.

 

 

02 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів