ЮНІСЕФ, Jerry Heil i «Ти як?» випустили пісню для підтримки ментального здоров’я підлітків і молоді
![ЮНІСЕФ, Jerry Heil i «Ти як?» випустили пісню для підтримки ментального здоров’я підлітків і молоді](/images/news/2024/4/max/sddefault.jpg)
Пісня-афірмація, створена в межах Всеукраїнської програми ментального здоров?я «Ти як?», допоможе молоді налаштуватися на самопідтримку, відчути спроможність вплинути на свій стан і зберегти віру у власні сили.
За результатами опитування ЮНІСЕФ через U-Report Україна, загальний емоційний стан 69% молодих людей віком від 14 до 34 років після 24 лютого 2022 року погіршився, водночас 73% молодих людей потребують емоційної чи психологічної підтримки. Трек «Believe me!» — простий інструмент на основі афірмацій, який допоможе змінити фокус уваги та налаштуватися на більш позитивний лад.
«Радію, що своєю творчістю можу популяризувати таку просту техніку самопідтримки і хоча б через пісню обійняти всіх українців та українок! Слухайте трек у навушниках, колонках, в авто та вдома, танцюйте та підспівуйте! Сподіваюся, він стане щоденним ритуалом для всіх нас, покращуватиме настрій, допоможе почуватися трохи краще та повірити в себе», — зазначила виконавиця пісні Jerry Heil.
Деякі дослідження доводять: афірмації знижують рівень кортизолу в організмі. А повторення позитивних тверджень залучає зони мозку, що відповідають за оцінку та сприйняття себе. У такий спосіб можна навчити мозок фокусуватися на ситуації та собі в ній, а не лише на негативних сценаріях. Це допомагає знайти вихід із ситуації.
Світлана Ройз, дитяча та сімейна психологиня, говорить, що афірмації допомагають позбутися нав’язливих думок і налаштуватися на позитив. «Афірмації — як їх часто називають — це позитивні ствердження, мотиватори. Вони можуть допомогти в роботі з негативними моделями мислення, розірвати коло румінацій (нав'язливих думок), розширяють простір сприйняття і пропонують інший, більш позитивний, сценарій. Звичайно, слова залишаються тільки словами, якщо ми їх не підкріплюємо діями, адже зміни в нашому житті відбуваються, коли ми діємо. Позитивні твердження ж допомагають створити фон, можливий стимул для наших дій. Але ми маємо пам'ятати, що будь-які мотиватори не можуть замінити кваліфіковану підтримку чи допомогу спеціаліста», — підкреслила Світлана.
Трек «Believe me!» — простий інструмент, який допоможе змінити фокус уваги та налаштуватися на більш позитивний лад. Пісня доступна для прослуховування в Instagram і TikTok.
-->
До теми
- Міжнародний рушник єднання «Цвіт вишиванки» прибув до Закарпаття
- Ужгородців та гостей міста запрошують завтра на перегляд фільму просто неба
- У будинку культури с. Ставне презентують два збірники фольклору, записаного Іваном Хлантою
- У замку Паланку створюють новий музей, присвячений героїзму наших захисників і захисниць
- В Ужгороді пройде третій фестиваль «Кіно сусідів»: стрічки, які не варто пропускати
- В Ужгороді відбудеться фотовиставка «Незламність в об’єктиві»
- Закарпатський письменник Василь Шкіря став переможцем нової Літературної премії імені Юлії Драгун
- До уваги випускників 9 класів! З 1 по 13 липня - прийом заяв до Академії культури і мистецтв
- "Смачно від ведмедів": завтра у парку "Боздош" в Ужгороді відбудеться свято для дітей
- В Ужгороді відомий органіст та композитор Богдан Дем’яненко презентує «1000 років української музики: органна версія»
- На Закарпатті вперше запровадять систему "Єдиний квиток" для трьох музеїв
- В Ужгороді пройде концерт в рамках благодійного туру “Нескорені” за участі українських артистів - на підтримку ЗСУ
- «Рефлексії»: в Ужгородському скансені відкрили виставку картин викладачів Закарпатської академії мистецтв
- "Пам’ятаємо про маленькі серця": до Дня пам’яті дітей, які загинули внаслідок агресії рф, в Ужгороді провели акцію
- Середнє – колиска конкурсу «Моя весна» – знову скликало таланти
- Перші люди в Європі з’явилися на території Закарпаття
- Пленер "Сонячний шлях" зібрав у Перечині сотню юних скульпторів та творців декоративно-прикладного мистецтва
- На Закарпатті квітне Актинідія, яку за назвою плодів ми краще знаємо, як Ківі
- В Ужгороді відкрили виставку відомого ужгородця, митця, мецената Наума Репкіна
- Оголошено короткий список VI Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
До цієї новини немає коментарів