"Портал у війну: на лінію вогню": в Ужгороді бійці 10-ої бригади "Едельвейс" організували виставку бойових трофеїв

Виставку бойових трофеїв та уламки ворожої зброї організували в Ужгороді бійці 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс".
Захід має назву "Портал у війну: на лінію вогню", його проводили також і в Коломиї, Чернівцях та Києві. Про це Суспільному розповіла військовослужбовиця бригади Катерина Шашликова.
До теми
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- В обласному кардіоцентрі встановлюють нові ліфти і розширюють програму медичних гарантій
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- 6 років ув’язнення за наркоторгівлю - в Ужгороді прокурором доведено вину жінки, яка розсилала наркотики поштою
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- На Закарпатті відзначили лауреатів обласних конкурсів для видавців і дітей – «Мистецтво книги» та «Майбутній ілюстратор книги»
- В Ужгороді знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
- Ввозили авто для військових, а продавали цивільним: поліція Ужгородщини повідомила про підозру ще одному фігуранту – директору благодійної організації
- Патрульні притягнули до відповідальності нетверезого водія, який вчинив ДТП в Ужгороді
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
- 40 років до мрії: «Джерельця Карпат» встановили Національний рекорд України з масового виконання закарпатського народного танцю
- Українська академія лідерства розпочала в Ужгороді новий навчальний рік
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- 14-ий «Книга-фест» – нині в Ужгороді у «Совиному гнізді»

До цієї новини немає коментарів