Майже рік розраховувався чужою карткою: мукачівські поліцейські розшукали чоловіка, який обікрав пенсіонера

Майже рік розраховувався чужою карткою: мукачівські поліцейські розшукали чоловіка, який обікрав пенсіонера
38-річний мукачівець протягом року розраховувався в крамницях за покупки  загубленою банківською карткою пенсіонера. Поліцейські офіцери громади швидко встановили та відшукали крадія. Зловмиснику слідчі поліції вже повідомили про підозру, розслідування у справі триває

 

До співробітників Мукачівського районного управління поліції звернувся місцевий пенсіонер та розповів, що з його банківської картки, яку він загубив, зникли гроші. 

У ході з?ясування обставин поліцейські офіцери громади встановили, що картку пенсіонер загубив ще рік тому. Однак не звернувся до банківської установи, щоб заблокувати рахунок. Тому весь цей час карткою успішно розраховувались за покупки в крамницях, про що потерпілий навіть і не здогадувався. 

Поліцейські провели ряд заходів та швидко встановили чоловіка, який присвоїв картку, а в подальшому і кошти пенсіонера. Ним виявився 38-річний мукачівець.

майже рік розраховувався чужою карткою: мукачівські офіцери громади швидко розшукали чоловіка, який обікрав пенсіонера

У фігуранта слідчі вилучили банківську картку, що належить потерпілому. Загальна сума, яку підозрюваний витратив з рахунку пенсіонера, складає майже 40 тисяч гривень. 

Слідчі Мукачівського райуправління поліції вже повідомили чоловікові про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 4 ст. 185 та ч. 1 ст. 357. Йдеться про крадіжку та привласнення офіційних документів, вчинене з корисливих мотивів. 

Матеріали кримінального провадження найближчим часом будуть скеровані до суду.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

 

25 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів