35 школярів Закарпаття стали переможцями всеукраїнських учнівських олімпіад

35 школярів Закарпаття стали переможцями всеукраїнських учнівських олімпіад
Учасниками фінальних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів стали 63 школярів закладів загальної середньої освіти Закарпаття.

 

35 із них вибороли призові місця, повідомила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець, пише Закарпатська ОВА.

«Щороку наші учні стають переможцями та призерами престижних інтелектуальних змагань країни. Така позитивна тенденція свідчить про високий рівень підготовки, старанність і вмотивованість дітей. Безперечно, це також велика заслуга педагогів та батьків», – зазначила Мар’яна Марусинець.

Директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА підкреслила, що учасники всеукраїнських учнівських олімпіад від Закарпатської області цього року отримали 9 дипломів І ступеня, 10 – ІІ та 16 – ІІІ.

Вони показали найкращі результати з української мови та літератури, мов та літератур національних спільнот, фізики, математики й інших навчальних предметів. Одразу 8 призових місць посіли учні Ужгородського наукового ліцею Закарпатської обласної ради.

За словами Мар’яни Марусинець, найвищі результати продемонстрували школярі Ужгородської, Мукачівської та Тур’є-Реметівської територіальних громад.

Упродовж березня – квітня цього року Закарпаття приймало всеукраїнські учнівські олімпіади з математики, інформаційних технологій і вперше одночасно з угорської, словацької та румунської мов і літератур. Ці змагання об’єднали близько 300 школярів з усієї країни

 

25 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів