60 тисяч працюючих закарпатців мають оцифровані трудові книжки

60 тисяч працюючих закарпатців мають оцифровані трудові книжки
У першому кварталі 2024 року від страхувальників та застрахованих осіб Закарпатської області до Головного управління надійшло 6605 звернень щодо оцифрування трудових книжок (з них 4122 – через вебпортал електронних послуг ПФУ https://portal.pfu.gov.ua/), які в подальшому опрацьовувались в рамках централізованої черги.

 

Безпосередньо для опрацювання Головним управлінням на етапі атрибутування надійшло 8023 трудових книжок, терміни опрацювання яких настали у звітному періоді, із них 8023 (або 100%) трудових книжок атрибутовано вчасно.

Станом на 1 квітня 59 564 працюючих закарпатців мають оцифровані трудові книжки, що становить 30% від їх загальної кількості.

Нагадуємо! Процес оцифрування трудових книжок (переведення паперових документів в електронний формат) в Україні триває від 2021 року. Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі від 05.02.2021 р. № 1217-IX передбачено п’ятирічний перехідний період для внесення до Державного реєстру відомостей з паперових трудових книжок – до 10 червня 2026 року. Протягом цього періоду діятиме як паперова книжка, так і електронна форма відомостей про трудову діяльність працівника.

Звертаємо увагу! Подати скановані копії трудових книжок для оцифрування як самі працівники, так і їх роботодавці можуть через вебпортал електронних послуг ПФУ – https://portal.pfu.gov.ua/.

 

30 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів