На Закарпатті прикордонники затримали шістьох «мандрівників»

На Закарпатті прикордонники затримали шістьох «мандрівників»
Групу осіб, які планували в обхід пунктів пропуску потрапити в Румунію, затримали на Закарпатті прикордонники Мукачівського загону.

 

Реалізовуючи наявну інформацію, співробітники оперативно-розшукового відділу спільно з нарядом від відділу прикордонної служби «Яблунівка» затримали у горах, за 600 метрів від кордону 6 чоловіків. Двоє із них є жителями Львівської області, ще двоє жителями Вінницької, один – Черкащини і ще один – Харківщини.

За своє перетинання кордону кожен з чоловіків заплатив переправникам чималу суму коштів, збагативши їх загалом на 48,5 тисячі доларів.

Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скерували до суду.

Крім того, оперативники загону вже встановили коло осіб, причетних до організації незаконного перетинання кордону вказаної групи чоловіків.

Про виявлення ознак злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 ККУ прикордонники направили повідомлення до Хустського райвідділу Нацполіції.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону

 

07 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів