8 років ув’язнення і конфіскація авто в дохід держави – закарпатець отримав покарання за незаконне переправлення військовозобов’язаних

8 років ув’язнення і конфіскація авто в дохід держави – закарпатець отримав покарання за незаконне переправлення військовозобов’язаних
За публічного обвинувачення Закарпатської обласної прокуратури до 8 років позбавлення волі засуджено мешканця Ужгородського району за організацію незаконного переправлення кількох осіб через державний кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

 

Також суд ухвалив рішення позбавити чоловіка права на 3 роки обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування та конфіскувати усе належне йому майно.

Прокурор у судовому засіданні довів, що обвинувачений підшукав двох осіб, які вимушено переїхали на Закарпаття через війну, та домовився про їх подальше переправлення до Словаччини в обхід офіційних пунктів пропуску.

Закарпатця викрили в липні 2022 року на Ужгородщині, у с. Тийглаш, після одержання 7000 доларів США. Він саме встиг відвезти «клієнтів» до місцевості поблизу кордону, де останніх затримали прикордонники Чопського загону спільно з поліцейськими ГУ Нацполіції Закарпаття.

Ужгородський міськрайонний суд прийняв рішення конфіскувати в дохід держави автомобіль «Nissan X-Trail» та два мобільні телефони, які чоловік використовував у протиправній діяльності. Набрання вироком законної сили очікується, триває час на апеляційне оскарження.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

 

11 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів