До Євросоюзу киянин намагався незаконно завезти 80 тисяч євро

До Євросоюзу киянин намагався незаконно завезти 80 тисяч євро
Сьогодні ввечері, 20 травня, на митному посту «Вилок», що на кордоні з Угорщиною, закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню значної суми валютних готівкових коштів.

 

Їх намагався перемістити через кордон без декларування у «зеленому коридорі» 38-річний житель Київщини. Прямуючи на автомобілі марки «Peugeot» моделі «407 SW» до Євросоюзу, під час проходження митного контролю чоловік разом з жінкою запевняв, що дотримується вітчизняного законодавства. Але проведена перевірка салону автомобіля вказала на порушення митних правил за ч.1 статті 471 Митного кодексу України.

Так, в одній із дорожніх сумок серед особистих речей митники виявили не заявлені ані письмово, ані усно 80 тисяч євро. При цьому громадяни повідомили, що мають лише по 10 тисяч євро.

Будь-які документи, що підтверджують зняття готівки з рахунків банків, співвітчизники при собі не мали. Наразі їм повернули дозволену митним законодавством для переміщення через кордон валюту – по 10 тис євро, решта, що за курсом НБУ становить понад 3,4 млн.грн., вилучено.

 

Пресслужба Закарпатської митниці

 

21 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів