Рідні військовополонених та зниклих безвісти захисників України поспілкувалися із представниками організацій, які займаються пошуком та обміном воїнів
![Рідні військовополонених та зниклих безвісти захисників України поспілкувалися із представниками організацій, які займаються пошуком та обміном воїнів](/images/news/2024/6/max/444468008_846615194165194_2985234523113388753_n.jpg)
Днями у приміщенні Тячівської районної військової адміністрації за ініціативи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та за підтримки Закарпатського ОТЦК та СП відбулась зустріч із родинами військовополонених та зниклих безвісті.
Представники практично всіх структур, які задіяні в процесі пошуку зниклих безвісті та в процесі організації повернення наших героїв з полону, а це представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Секретаріату Уповноваженого з питань зниклих безвісті за особливих обставин, Уповноваженого Верховної Ради України з питань людини, Міжнародного комітету Червоного хреста, пояснили близьким і родичам воїнів чим займається кожна зі структур, які зусилля докладають і з якими перепонами вони стикаються в своїй роботі.
Зустріч відбувалася в неформальній обстановці, рідні захисників могли поспілкуватися безпосередньо з представником кожної з структур, дізнатися яка поточна ситуація із захисником, що можна ще зробити, зрозуміти, на якому етапі знаходиться пошук, який статус захисника.
Як каже представник Тячівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Павло Катрич: «Рідні не завжди розуміють, як відбувається цей процес. І дуже добре, що люди сьогодні можуть безпосередньо поспілкуватися із представниками органів, які контрено займаються пошуком і обміном захисників України».
Андрій Панасюк, представник Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, зазначає: «Не люди повинні ходити в державні органи, а ми маємо приходити до цих людей і допомагати їм всім чим можемо. Найчастіше рідні звертаються із питаннями щодо обміну, щодо місця утримання в росії захисників, щодо стану їхнього здоров’я. На жаль, питання складні і не завжди можемо відповісти на них, адже росія абсолютно не дотримується норм міжнародного права. Вона часто не повідомляє взагалі, що даний захисник знаходиться у них в полоні, практично ніколи не повідомляє про місце утримання захисника України, цю інформацію ми часто беремо з інших джерел. Я раджу ніколи не втрачати надію на швидке повернення героя. Можу запевнити, що ми робимо все, що можемо для цього».
-->
До теми
- У Свалявській міській лікарні відремонтували відділення анестезіології та інтенсивної терапії
- Близько 1100 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Незаконне переправлення до ЄС за $10 000 з можливістю оплати на криптогаманець: на Мукачівщині судитимуть одного з учасників схеми
- Закарпатські патрульні з початку року розшукали 150 водіїв, які покинули місце ДТП
- Закарпаття – лідер за запитом населення на встановлення сонячних електростанцій
- Виправдовувала російську агресію: СБУ повідомила про підозру жительці Берегівщини
- 14-річний закарпатець переводив ухилянтів, усіх затримали прикордонники
- Знайти роботу із зарплатою понад 12 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Дрони Закарпаття» – проєкт для всіх тих, хто давно мріяв опанувати пілотування БпЛА
- Триває вступна кампанія до вищих військових навчальних закладів!
- Закарпаття займає другу позицію в країні за Індексом цифрової трансформації регіонів у першому півріччі 2024 року.
- Стріляв у авто з місцевими жителями через конфлікт – на Рахівщині чоловіка засудили за хуліганство
- Зручно і без черг – у понад 40 ЦНАПах Закарпаття завдяки сервісу «Я – ветеран» потрібні послуги отримують захисники та їхні рідні
- У Мукачівському прикордонному загоні новий керівник
- Судитимуть жителя Рахова, який за $2300 планував переправити військовозобов'язаного до Румунії
- У Дії запрацювала функція бронювання працівників
- На Закарпатті понад пів сотні ветеранів отримали безоплатні послуги із зубопротезування
- 26-річного закарпатця, який виїхав до росії і вступив на строкову службу у зс рф, засудили до 15 років позбавлення волі
- Слідчі СБУ в Закарпатській області викриличергових зрадників, які добровільно «служили» в рашистській катівні в Херсоні
- Відсьогодні, 17 липня, прикордонники вимагатимуть від чоловіків призовного віку військово-облікові документи під час перетину кордону
До цієї новини немає коментарів