На Закарпаття для проходження стажування та забезпечення надійної охорони кордону прибули курсанти

На Закарпаття для проходження стажування та забезпечення надійної охорони кордону прибули курсанти
Про це інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону

 

Держприкордонслужбою вживаються активні заходи щодо забезпечення надійної охорони кордону. Зокрема на ділянці Мукачівського прикордонного загону створюються резерви, які у випадку збільшення спроб протиправної діяльності на тій чи іншій ділянці кордону з Румунією та Угорщиною здатні у найкоротші терміни стабілізувати ситуацію. Крім того, підрозділи охорони кордону забезпечуються новою технікою та технічними засобами, які дають змогу зафіксувати спроби потенційних порушників кордону потрапити у прикордоння.

Днями на Закарпаття прибули кілька сотень курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та інших закладів вищої освіти МВС. Основним завданням для слухачів вказаних навчальних закладів є набуття практичних навичок щодо контролю за дотриманням прикордонного режиму та режиму державного кордону, оперативного реагування на зміни в обстановці у прикордонні, а також у запобіганні спробам незаконного перетину кордону та забезпеченні публічної безпеки і правопорядку у прикордонній зоні.

Після ознайомлення з ділянкою проходження стажування, специфікою організації служби із забезпечення надійної охорони кордону, майбутні офіцери виконуватимуть завдання у складі прикордонних нарядів разом зі штатними персоналом, залучатимуться до патрулювання державного рубежу, проведення контрольно-перевірочних заходів тощо.

 

 

05 червня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів