Вбив брата на намагався втекти за межі області – мешканця Тячівщини взяли під варту без права на заставу

За процесуального керівництва Тячівської окружної прокуратури 56-річному жителеві району повідомлено про підозру у вчиненні умисного вбивства свого двоюрідного брата (ч. 1 ст. 115 КК України).
Закарпатця взяли під варту без права внести заставу.
Подія сталася у с. Терново, що на Тячівщині. Чоловіки проживали по сусідству та, як наразі відомо, між ними були тривалі неприязні відносини.
Тіло потерпілого виявили у його будинку. Медики підтвердили, що він помер від одержаного вогнепального поранення в голову. Правоохоронці встановили, що до скоєного причетний брат загиблого. Після вбивства він намагався виїхати за межі області, однак його викрили та оперативно затримали на території Рахівського району.
До теми
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Володимиру Пінковському
- Прикордонники затримали на Закарпатті затримали за підозрою у підробленні документів для перетину кордону
- Економічні зміни зацікавили закарпатців повертатися додому – Мирослав Білецький
- Держава має застосовувати логічні обмеження до блогерів, які записують страшні антидержавні ролики - Кіпіані
- Діти із Закарпаття та Херсонщини вирушили на оздоровлення до Словаччини в межах міжрегіонального партнерства
- 128-а бригада: у вмілих руках навіть граблі – ефективний засіб ППО
- Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України відзначило Закарпаття як лідера соціальних змін
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Президент України відзначив закарпатських митців державними нагородами
- Росія знищила кожну сьому українську школу, – благодійний фонд savED
- Компанія з перероблення плазми, що перебуває у десятці провідних у світі, будує свій завод в Ужгороді
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- Два Макдональдси на Закарпатті платять стільки ж податків, як вся лісова галузь області
- Понад дві сотні учасників узяли участь у військово-патріотичних вишколах «Карпатський щит» і «Студентство в строю» на Закарпатті
- Підпалив авто сусіду через неприязні стосунки: поліція Тячівщини затримала підозрюваного
- Українці або відіб’ються, або зникнуть. В цьому немає нічого неісторичного - Портников
- Майбутнім правникам та економістам УжНУ презентували пріоритетні напрямки у розбудові митної системи
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- Книга закарпатського письменника Андрія Любки «Війна з тильного боку» вийшла у США

До цієї новини немає коментарів