На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки

20 червня до співробітниці ювенальної превенції одного з районних підрозділів поліції звернулася 35-річна закарпатка та повідомила, що її співмешканець вчиняв насильницькі дії сексуального характеру відносно її 13-річної доньки.
За даним фактом слідчі одразу розпочали розслідування та провели першочергові слідчі дії, за результатами яких зібрали ряд доказів, що підтверджують покази жінки.
36-річного підозрюваного негайно розшукали та затримали.
За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України.
За скоєне затриманому загрожує до 15 років позбавлення волі.
Потерпілій та її сім?ї надають необхідну допомогу.
До теми
- Від 6 000 до 32 000$ за переправлення через кордон: на Закарпатті поліція викрила групу зловмисників, які також сприяли вибуттю військовослужбовців із частин
- ДБР затримало майора, який віз трьох військовозобов’язаних до кордону зі Словаччиною
- На Хустщині поліція затримала зловмисника, який ножем поранив односельця
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- На Закарпатті затримано пенсіонера за підозрою у зґвалтуванні двох малолітніх сестер
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Не зміг обманути - спробував підкупити: прикордонники викрили хабародавця у «Лужанці»
- На Мукачівщині поліція затримала зловмисника, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої дитини та інших тяжких злочинах
- 25 тисяч доларів за «роботу», на яку можна не ходити: на Закарпатті судитимуть адвоката та директора філії коледжу
- 148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася реального покарання для наркодилера
- У пунктах пропуску «Дякове» та «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону припинили три спроби надання неправомірної вигоди
- До 9 років ув’язнення засуджено наркокур’єра з Дніпра, якого поліція затримала під час ввезення «товару» до Закарпаття
- За вихідні на Закарпатті блокували дві схеми заробітку на незаконних втечах за кордон
- «Очікування не справдилися»: маріуполець незаконно повернувся в Україну через Карпати після року в Іспанії
- До Словаччини за 17 тисяч доларів – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
- Правоохоронця зі Закарпаття підозрюють в організації незаконного переправлення чоловіків за кордон
- Засудженого за розбій та незаконне позбавлення волі депутата затримали на Закарпатті
- СБУ, Нацполіція та прикордонники нейтралізували ще один трансфер ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті СБУ блокувала чергову ухилянтську схему. Затриманий один із керівників відділу прикордонної служби
- Жителя Чернігівщини затримали за спробу незаконного переправлення через кордон двох осіб

До цієї новини немає коментарів