«Заробляли» до $500 на одному закладі: на Закарпатті прокуратура викрила інспекторів ДСНС на вимаганні та одержанні хабарів

«Заробляли» до $500 на одному закладі: на Закарпатті прокуратура викрила інспекторів ДСНС на вимаганні та одержанні хабарів
За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури на хабарі викрили діючого та колишнього інспекторів підрозділу ГУ ДСНС України в Закарпатській області. Їм вже повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України. 

 

У ході слідства встановлено, що підозрювані налагодили механізм одержання неправомірної вигоди від підприємців за сприяння у погодженні дозвільної документації. Вона мала засвідчити відповідність матеріально-технічної бази кафе вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Вирішення питання» щодо оформлення та подальшого отримання необхідних декларацій для одного закладу складало до 500 доларів США. 

Протягом червня-липня цього року співробітники місцевого підрозділу ДСНС неодноразово зв’язувалися із представником кількох кафе та встигли одержати від нього 700 доларів США. Днями при передачі решти суми – 800 доларів США – одного з фігурантів викрили та затримали. Йому вже обрано запобіжний захід - тримання під вартою з можливістю внести 242 тис. грн застави.

Варто зазначити, що затриманий звільнився з органів ДСНС України в цей період, тож підприємцям повідомляв, що відповідальним за подальшу «співпрацю» буде його колега – інший підозрюваний інспектор. Йому найближчим часом також оберуть запобіжний захід.

 

 

09 липня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів