Поліцейські Мукачівщини затримали раніше судимого зловмисника, який пограбував місцеву жительку

Правоохоронці, які виїхали на місце події, опитали потерпілу та встановили, що серед ночі до її будинку прийшли двоє невідомих. Зловмисники почали переконувати жінку, що її чоловік потребує допомоги, оскільки потрапив у ДТП неподалік дому. Схвильована господарка одразу вибігла з помешкання та залишила двері відчиненими.
Тоді 31-річний місцевий житель ,раніше судимий за наркозлочини, проник до помешкання, забрав звідти дві сумки, в яких було 12 000 дол. та близько 30 000 грн та втік.
Поліцейські встановили його місце перебування та затримали. Його помістили в ізолятор тимчасового тримання.
Слідчі вже повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 ККУ. За скоєне йому загрожує до 10 років ув'язнення.
До теми
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- На Закарпатті інспектори зафіксували у перевізника рекордну відсутність необхідних документів для пасажирських рейсів
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- Із початку року на Закарпатті сталося вже 690 пожеж, 435 із них – в екосистемах
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Виставку графічних робіт Едіт Нігріні презентували в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- СБУ викрила масштабну інформаційну спецоперацію росії проти угорської громади на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів