На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення через кордон військовозобов’язаних

В Ужгороді поліцейські припинили функціонування чергового каналу незаконного переправлення через державний кордон України військовозобов’язаних чоловіків.
У ході оперативних заходів співробітники міграційної поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області встановили, що організатором злочину є 23-річний житель селища Великий Березний. Зловмисник через знайомих підшукував чоловіків, що підлягають мобілізації, і пропонував за 6 тисяч доларів з особи організувати їх безперешкодний перетин кордону поза офіційними пунктами пропуску.
Для припинення злочинної схеми поліцейські ініціювали та провели негласні заходи, за результатами яких встановили місце і час чергової переправи. 23-річного фігуранта впіймала під час супроводу клієнта до кордону зі Словаччиною. У зловмисника вилучили 6 тисяч доларів, які він встиг отримати в якості плати за свої послуги.

Підозрюваного помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі Ужгородського районного управління поліції наразі готують матеріали для повідомлення йому про підозру. Кримінальне провадження у поліції відкрито за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, тобто незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів. За скоєне зловмиснику загрожує до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Заходи з викриття проводилися у співпраці зі співробітниками Чопського прикордонного загону, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури.
Наразі правоохоронці продовжують роботу для встановлення та притягнення до відповідальності можливих спільників затриманого. У справі триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
- За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
- На Берегівщині чоловік прорвав кордон та втік до Угорщини: поліція розслідує посягання на життя прикордонника і факт дезертирства
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини смертельної аварії за участі вантажівки та велосипедиста
- 7000$ за переправлення військовозобов’язаних через держкордон: поліцейські Тячівщини заблокували чергову незаконну схему
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП, внаслідок якої загинув мотоцикліст
- Поліція Мукачева оперативно розкрила умисне вбивство: підозрюваного затримано
- На Закарпатті прикордонники затримали дві групи порушників з «провідником»
- Поліцейські Мукачівщини затримали зловмисника, який побив охоронця дитячого будинку
- На Берегівщині службовий пес розшукав 89-річну бабусю, яка пішла до лісу по гриби та заблукала
- Поліцейські Закарпаття розслідують ДТП у селі Кострина, внаслідок якої загинув пішохід
- Поліцейські Воловця затримали зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв ДТП з потерпілими
- Поліцейські Ужгорода викрили групу наркодилерів, які збували метадон на території Закарпаття
- Подорожуючим через українсько-румунський кордон: обмеження руху в пункті пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй» продовжено
- Ввозили авто для військових, а продавали цивільним: поліція Ужгородщини повідомила про підозру ще одному фігуранту – директору благодійної організації
- На Берегівщині правоохоронці затримали зловмисника, який намагався переправити шістьох військовозобов’язаних через кордон
- 1120 пачок без акцизу: закарпатські прикордонники зупинили "сигаретний довантаж" у пасажирський потяг
- Закарпатець намагався втекти до Словаччини через вантажний напрям

До цієї новини немає коментарів