Поліція Берегова встановлює обставини ДТП, внаслідок якої загинула людина

23 серпня до поліції надійшло повідомлення про те, що у селі Астей сталася ДТП із потерпілими.
Поліцейські встановили, що 52-річний житель села Чома на автомобілі «Seat» разом із двома пасажирами прямували із Берегова в село Астей. Дорогою водій не впорався із керуванням, з’їхав у кювет, внаслідок чого автомобіль кілька разів перевернувся та зніс огорожі будинку.
.jpg)

Внаслідок аварії водій авто помер на місці події. Його пасажири — 33-річна мешканка села Геча та 55-річний житель села Велика Бакта отримали травми. Останнього госпіталізували.
Поліцейські встановили, що усі троє громадян, перед тим як сіли в автомо, вживали алкогольні напої.
Слідчі внесли відомості до ЄРДР за ч. 3 ст. 286-1 ККУ, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, якщо вони спричинили смерть потерпілого. Слідство триває.
До теми
- «Біблія – найвідоміша книга світу»: виставка в Ужгородському замку
- Звернення 14-річної дівчинки про допомогу: представник Омбудсмана перевірив умови проживання родини на Великоберезнянщині
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- 9,6 років за напад у дворі багатоповерхівки - в Ужгороді засуджено грабіжника, який напав на чоловіка
- На кордоні зі Словаччиною затримали двох іноземців, які спершу тікали від закону з Чехії, а потім і з України
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП за участі неповнолітніх: в аварії загинула 15-річна дівчина
- Безпека понад усе: патрульні проводять уроки для ужгородських школярів про вибухонебезпечні предмети
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- Офіцер 128-ї Закарпатської бригади отримав високу державну нагороду з рук Президента України
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки
- В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія
- Пам’ять, що об’єднує покоління: на Закарпатті говорили про подвиг ліквідаторів ЧАЕС
- Поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП на Тячівщині
- Ужгородські медики врятували 18-річного юнака
- Закарпатський народний хор відтворив давні закарпатські колядки: почути їх можна вже 22 грудня
- В Ужгороді відбудеться різдвяний концерт хору «Кантус»
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки

До цієї новини немає коментарів