У трьох районах Закарпаття упродовж вихідних поліцейські вилучили нарковмісні рослини

Співробітники Хустського районного управління поліції отримали оперативну інформацію про те, що 42-річний житель району може бути причетний до наркозлочину. За даним фактом поліцейські розпочали розслідування та 24 серпня за місцем проживання фігуранта провели санкціоновані судом обшуки. Там, у спеціально обладнаному приміщенні для виготовлення наркотиків, виявили та вилучили 17 рослин коноплі та близько 150 грамів марихуани. За даним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 та ч. 1 ст. 310, тобто незаконне виробництво, виготовлення наркотичних засобів без мети збуту та незаконний посів конопель.
У Тячівському районі співробітники сектору кримінальної поліції, у ході опрацювання оперативної інформації, вилучили рослини коноплі із приватного домогосподарства 37-річного жителя райцентру. За даним фактом дізнавачі Тячівського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України, тобто посів або вирощування конопель.
Ще один наркозлочин задокументували поліцейські у Виноградові. Там співробітники сектору кримінальної поліції Відділення поліції №1 Берегівського районного відділу поліції спільно з працівниками Управління боротьби з наркозлочинністю під час відпрацювання з виявлення незаконного посіву та вирощування нарковмісних рослин, вилучили з незаконного обігу майже півсотні стебел конопель та 2 склянки марихуани у 41-річного місцевого жителя. Окрім цього, під час обшуків на території дворогосподарства за місцем проживання фігуранта, виявлено речові докази, які свідчать про його причетність до незаконного посіву та вирощування конопель. За даним фактом розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України.
Усі речові докази скеровано експертам на дослідження. Слідство у справах триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- Судитимуть майстра Берегівського надлісництва, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,3 мільйона гривень
- Закарпатські митники упередили 45 спроб незаконного переміщення гуманітарної допомоги на 14 млн грн
- На Рахівщині правоохоронці попередили спробу незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано 2 фігурантів
- 15 років ув’язнення за зґвалтування 12-річної падчерки - на Закарпатті прокурором доведено вину насильника
- У Тячеві запрацювала інклюзивна кондитерська-кав’ярня «Шоколад»
- Понад 180 млн грн порушень: Закарпатська митниця відзвітувала про результати за 8 місяців
- 1200 електронних сигарет і 400 флаконів рідини: на Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду
- На Закарпатті народився перший малюк, чиї батьки скористалися послугою безоплатного лікування безпліддя у межах Програми медичних гарантій
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- На Хустщині поліція затримала наркоторговця – слідчі повідомили йому про підозру
- З початку року вітропарк на Закарпатті забезпечив понад 40 МВт приєднаної потужності електроенергії
- На Закарпатті викрили інструктора автошколи, який продавав "успішні іспити" з водіння
- На навчання у безпеці і з комфортом: ще 19 закарпатських громад отримали ключі від шкільних автобусів
- «Контракт 18 – 24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- На Закарпатті пройшов традиційний забіг виноградниками
- Правоохоронці повернули родині полоненого військового майже 3 мільйони гривень, викрадених шахраями
- На Закарпатті затримали групу порушників кордону та їх переправника
- На Закарпатті викрито «кримінального авторитета», який організовував незаконні переправлення військовозобов’язаних із установи виконання покарань
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Рятувальники допомогли туристу, який заблукав у горах на Рахівщині
До цієї новини немає коментарів