На Закарпаття релокувалася група з 11 компаній, які займаються обробкою металу і виготовленням спеціалізованого обладнання

"Частину потужностей розмістили в Ужгороді. Оглянув їх під час робочої поїздки.
Це сімейний бізнес, яким керує родина Шуфані.
Всі підприємства корпорації взаємопов’язані і виготовляють практично все: є два трубні заводи, підприємство, яке випускає прокатні стани для різних профілів і труб, обладнання для сільгоспвиробництва тощо.
Обговорили із підприємцями проблемні питання та шляхи їх вирішення. Зокрема, йшлося про навчання майбутніх фахівців для роботи з металом у профтехах області із переспективою працевлаштування на підприємствах відповідного профілю.
Наголосили також на проблемі нестачі кваліфікованих робітників, з якою стикаються сьогодні чимало компаній, які працюють у цій та схожій сферах.
Обласна військова адміністрація зараз ретельно вивчає ринок праці, вакансії, які пропонують роботодавці, щоб надалі формувати перелік затребуваних спеціальностей та професій, які зможуть здобувати у ПТУ.
Подякував родині Шуфані за активну громадянську позицію, готовність допомагати, підтримувати цивільних і військових. Зокрема, саме вони допомогли замеблювати квартиру для переселенців із Маріуполя", - написав Мирослав Білецький.
До теми
- Закарпатські депутати просять КМУ відновити роботу пункту пропуску «Хижа – Тарна-Маре» на українсько-румунському кордоні
- 82,6 млн грн із бюджету Закарпаття першочергово спрямують на підтримку військових і ветеранів
- На сесії облради відзначили захисників Закарпаття
- На Закарпатті нагородили діячів культури, науки та громадського життя
- Графік відключення світла на Закарпатті у п'ятницю, 20 березня
- Безкоштовні гарячі обіди для всіх школярів: як на Закарпатті готуються до нового етапу реформи харчування
- Кадри для економіки: влада, бізнес та профтехи Закарпаття об?єднують зусилля
- Громадські організації Закарпаття можуть отримати фінансування на соціальні та ветеранські проєкти: триває прийом заявок
- Як оформити статус дитини, як постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів
- На Закарпатті масштабують реформу шкільного харчування
- На Закарпатті протягом двох місяців кампанії декларування громадяни подали понад 6,3 тисячі декларацій
- «Юні зірки Мельпомени» – на Закарпатті оголосили відкритий фестиваль-конкурс дитячого та юнацького театрального мистецтва
- Закарпаття готує План стійкості: з керівництвом громад обговорили ключові виклики року
- В облдержадміністрації привітали працівників житлово-комунального господарства регіону
- Житло, реабілітація, робота: на Закарпатті обговорили ключові кроки підтримки ветеранів
- Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у 2026 році: головне для військовослужбовців
- На розвиток науки у Закарпатській області у 2026 році спрямовано 34,8 млн грн
- За два місяці 2026 року податківці Закарпаття надали понад 11 тисяч адміністративних послуг
- Новий міст через Тису: назвали дату запуску пункту пропуску «Біла Церква – Сігету Мармацієй»
- Молодь із малих тергромад Закарпаття може отримати до 200 тисяч гривень на реалізацію власних соціально важливих ініціатив!






До цієї новини немає коментарів