Закарпатець ввозив незадекларовані акумулятори, зарядні станції та інвертори - митники вилучили обладнання

Закарпатські митники виявили у «Мерседесі» не задекларовані засоби безперебійного живлення
Готуючись до зимнього періоду та можливих довготривалих відключень світла, спритні ділки не полишають спроб незаконно провезти на митну територію України акумулятори, зарядні станції та інвертори для подальшої комерції.
Так, 14 жовтня, чергового порушника митних правил викрито у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», що на українсько-словацькому кордоні. 36-річний житель Закарпаття під час проходження митних процедур у «зеленому коридорі» запевняв інспекторів про відсутність будь яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню.
Під час огляду його автомобіля «Мерседес-Бенц Спрінтер» митники виявили у салоні серед інших речей водія 80 шт. акумуляторних батарей для сонячних панелей, різних моделей та найменувань, у фабричній упаковці, китайського виробництва.
І хоча виявлений товар відноситься до переліку енергообладнання, яке звільняється від сплати митних платежів при імпорті, однак при ввезенні на митну територію України його потрібно обов’язково декларувати.
Тож, відносно закарпатця складено протокол про порушення митних правил за ч. 2 статті 471 Митного кодексу України. Справу розглядатиме митниця та виноситиме рішення щодо застосування штрафних санкцій.
Не задекларовані ані усно, ані письмово акумуляторні батареї для сонячних панелей «LiFePo4 Cell» моделей «LF230» та «LF100», загальною орієнтовною вартістю понад 300 тис. грн., вилучено. Позаяк документів, що підтверджують вартість товару, водій не надав, то його остаточну оцінку визначатиме залучений спеціаліст-експерт.
До теми
- На Закарпатті - новий обласний прокурор
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- Закарпатські податківці виявили порушень податкового законодавства на АЗС на суму понад 3 млн грн
- На Закарпатті ДБР викрило керівника лісництва, який збував цінну деревину під виглядом дров
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- На Закарпатті прокурори погодили підозру ужгородцю, який оприлюднив у соцмережі пересування військової техніки
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- «Сила ветеранської спільноти: майбутнє громад разом»: регіональний форум в Ужгороді
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- На Закарпатті зафіксовано перші у цьому році випадки лептоспірозу
- Окремий інженерно-саперний батальйон «Тиса» 128 ОГШБр отримав із рук Президента України Бойовий Прапор
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
До цієї новини немає коментарів