Команда Закарпаття перемогла на чемпіонаті України з важкої атлетики

Команда атлетів із Закарпатської області посіла перше місце у загальному заліку на чемпіонаті України з важкої атлетики до 15 років, який проходив з 7 до 13 жовтня в місті Хуст.

Про це Суспільному розповів старший тренер Федерації важкої атлетики Закарпатської області Василь Попович.

За його словами, спортсмени із Закарпаття вибороли 2 золоті медалі, 4 срібні та 12 бронзових нагород. У підсумку змагань команда Закарпатської області посіла 1 місце серед 20 команд з різних областей.

"Зокрема, чемпіонами стали Іван Плоскіна в категорії до 73 кг та Роланд Мушка в категорії до 81 кг. Срібло вибороли: Дарина Лемак в категорії до 76 кілограмів, Віктор Возний — до 61 кілограма, Денис Гомечко — до 73 кілограм та Валерій Пантьо — до 96 кілограмів", — зазначив Василь Попович.

Загалом участь у чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат взяли 368 спортсменів з 20 областей України: 173 — до 13 років та 195 — до 15 років.