Поліція Мукачівщини розслідує зґвалтування жінки: неповнолітньому фігуранту повідомили про підозру

Поліцейські, які виїхали за викликом, опитали потерпілу та відкрили за даним фактом кримінальне провадження з правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України.
Того ж дня було розшукано та доставлено до відділу поліції 16-річного хлопця, причетного до побиття.
Через кілька днів потерпіла повідомила поліцейським додаткові обставини події. Вона заявила, що відносно неї було вчинено дії сексуального характеру – зловмисник зґвалтував жінку.
За цим фактом слідчі відкрили ще одне кримінальне провадження за ч. 1 ст. 152 Кримінального кодексу України, тобто зґвалтування. Під час повторного опитування 16-річний хлопець зізнався правоохоронцям у скоєному.
Наразі поліцейські вже провели необхідні слідчі дії, зібрали докази та повідомили неповнолітньому про підозру за обома статтями. Також, сьогодні суд розгляне клопотання слідчого щодо обрання запобіжного заходу для підозрюваного.
В поліції готують всі необхідні матеріали для скерування найближчим часом справи до суду.
До теми
- «Контракт 18 – 24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- На Закарпатті пройшов традиційний забіг виноградниками
- Правоохоронці повернули родині полоненого військового майже 3 мільйони гривень, викрадених шахраями
- На Закарпатті затримали групу порушників кордону та їх переправника
- На Закарпатті викрито «кримінального авторитета», який організовував незаконні переправлення військовозобов’язаних із установи виконання покарань
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Рятувальники допомогли туристу, який заблукав у горах на Рахівщині
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали двох браконьєрів із впольованою твариною
- На Мукачівщині взято під варту підозрюваного в умисному вбивстві знайомого
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Ветеран із Закарпаття Костянтин Кашула представлятиме Україну у складі національної збірної на Strong Spirit’s Games у Мадриді
- На Закарпатті блокували чергові схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних до ЄС – дайджест від прокуратури
- У пункті пропуску «Тиса» митники вилучили незадекларовані брендові речі
- Чергові викриття у ДП «Ліси України»: шестеро закарпатців завдали збитків на 27 млн грн
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Заборонений до ввезення нікотиновий виріб опинився на складі митниці
- На кордоні з Румунією з пострілами затримали порушників
- На Закарпатті відзначили працівників спортивної галузі - спортсменів, тренерів, вчителів.
- На Закарпатті судитимуть «чорного археолога», який незаконно знайшов і намагався продати унікальний скарб бронзових кельтів
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
До цієї новини немає коментарів