33-річний закарпатець хотів виїхати з України з підробленою довідкою про інвалідність

Хитрощі 33-річного закарпатця викрили у пункті пропуску «Малий Березний». Прямуючи до Словаччини, чоловік разом з паспортом надав пакет документів, який начебто посвідчував його інвалідність. Втім, під час їх перевірки у прикордонників виникли сумніви щодо їх дійсності.
Посвідчення особи з інвалідністю та довідка МСЕК містили ознаки підробки. Їх було надруковано за допомогою принтера, до того ж вони не містили захисних елементів. Пред’явник наполягав на тому, що саме такі документи йому видали уповноважені державні органи.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу Національної поліції. Чоловікові відмовили у пропуску через кордон. У його діях вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Відповідне повідомлення надіслано на адресу Ужгородського райвідділу Нацполіції.
До слова, нагадуємо про марність спроб використання при перетині кордону підроблених документів або намагання ввести в оману правоохоронців. Державна прикордонна служба впроваджує використання сучасних видів техніки для перевірки документів та має добре підготовлений, кваліфікований персонал, який забезпечує не лише швидке і комфортне проходження контрольних процедур, а й надійний захист державного кордону.
До теми
- У каплиці Ужгородського замку презентували 3D-проєкт Горянської ротонди
- Закарпатські медики вдосконалили знання у сфері імунопрофілактики
- Зіткнення автівки з потягом на Ужгородщині: подробиці та фото від рятувальників
- Хотів завезти в Україну «чужі» 40 тисяч доларів без декларування
- Групу «туристів» зняли з високогірного маршруту прикордонники на Закарпатті
- Майже 9 тисяч водіїв цьогоріч порушили швидкісний режим на Закарпатті
- Закарпатські митники упередили ввезення зі Словаччини партію незадекларованих підакцизних товарів для вейпінгу
- Поліцейські Виноградова розслідують смертельну аварію у селі Онок
- Туристка заблукала у горах на Рахівщині - на допомогу прийшли дснсники
- У переддень Великодня на Сході України закарпатські поліцейські отримали відзнаки за свою службу в зоні бойових дій
- Закарпатець Олексій Чорпіта звільнений з російського полону
- Закарпаття готується до Тижня імунізації
- Експерти Закарпаття вивчали практичний досвід роботи вчителів зі всієї України
- Екологічна прокуратура розпочала кримінальне провадження через незаконну рубку в Карпатських пралісах
- Підробляв євро: за матеріалами БЕБ на Закарпатті судитимуть фальшивомонетника
- Підтримка для фронту: із Закарпаття вирушив гуманітарний вантаж на понад 16 мільйонів гривень
- На Ужгородщині поліцейські разом з місцевими жителями шукали 8-річного хлопчика, який заблукав у лісі – дитину повернули додому
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 45-річним захичником Сергієм Готрою
- Поліція Виноградова оперативно розкрила умисне вбивство у селищі Королево: підозрювану затримано
- Закарпатські митники зупинили партію контрафактної продукції з Угорщини
До цієї новини немає коментарів