Прикордонники витягли з Тиси чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон

П’ятьох чоловіків, яким переправники пообіцяли безперешкодний перетин кордону, витягли з Тиси прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону.
Учора ввечері під час патрулювання наряд помітив групу осіб, які швидко рухалися у бік кордону з Угорщиною. Зловмисників наздогнали коли ті вже намагалися сісти у човен. Плавзасіб виявився замалим для усіх бажаючих у нього потрапити, а тому дехто з чоловіків навіть спробував стрибнути у холодну річку, щоб самотужки переплисти її.
Прикордонники допомогли чоловікам вилізти з води. Їх затримали, доставили на підрозділ, де ті змогли зігрітися та висушити свій одяг. Порушниками виявилися жителі Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської та Закарпатської областей.
У ході з’ясування обставин правопорушники розповіли, що за допомогу у незаконному перетинанні кордону кожен з них заплатив невідомим особам від 8 до 11 тисяч доларів США.
Переправники запевнили чоловіків, що це буде безпечний спосіб, а після отримання всієї суми коштів повідомили, що доведеться перепливати Тису. Далі невідома особа принесла двомісний гумовий човен і вказала у якому напрямку знаходиться річка.
Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Наразі коло осіб, причетних до організації незаконної подорожі чоловіків, встановлюється.
До теми
- Здійснив кілька пострілів та втік: поліцейські Тячівщини розшукали та затримали підозрюваного у замаху на вбивство
- Стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
- 2,9 ‰ алкоголю та чотири протаранені автівки — патрульні притягнули до відповідальності порушницю ПДР в Ужгороді
- Молодшого лейтенанта ЗСУ Шіца Вільгельма відзначено нагрудним знаком «Честь і доблесть Закарпаття»
- На Закарпатті прикордонники долучилися до здачі крові для поранених бійців
- Закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню дороговартісної техніки
- Діти із Донеччини відпочивали на Закарпатті
- Розбудова культурних, туристичних та міжінституційних мостів: делегація Підляського воєводства відвідала Закарпаття
- Житлові будинки, електромережі, врожай: негода наробила чимало лиха на Закарпатті
- СБУ повідомила заочні підозри ще п’ятьом охоронцям російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
- Прокуратура повідомила про підозру двом братам, які на Тячівщині налагодили нелегальне переправлення військовозобов’язаних до Румунії
- На Закарпатті прокурори та БЕБ забезпечили відшкодування засновником будівельної компанії майже 3,7 млн грн несплачених податків
- Гірські рятувальники надали допомогу двом жителям Львівщини
- На Берегівщині поліція затримала двох зловмисниць, які організували спробу нелегального перетину кордону для п’ятьох військовозобов’язаних
- Патрульні розшукали осіб, які в Ужгороді побили жінку та втекли
- СБУ та Нацполіція затримали підпалювача, який виконував замовлення рф на Закарпатті
- Ще одна смертельна ДТП: на Мукачівщині зіткнулися дві вантажівки, загинув чоловік
- Поліцейські Виноградова повідомили про підозру зловмисниці, причетній до жорстокого вбивства собаки
- Одна людина загинула, ще троє — травмовані внаслідок ДТП на Рахівщині: поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної аварії
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із захисником Віктором Набожним
До цієї новини немає коментарів