Поліцейські встановлюють обставини нічної аварії на Тячівщині, у якій загинули двоє людей

Для встановлення об’єктивних обставин справи, буде призначено експертні дослідження. 12 листопада уночі до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у селі Велика Уголька Тячівського району. За викликом виїхала слідчо-оперативна група районного відділу поліції, працівники якої оглянули місце події та провели інші невідкладні слідчі дії.
В результаті відомо, що 34-річний місцевий житель, керуючи позашляховиком «Nissan Patrol», у якому перебувало ще четверо пасажирів, рухався ґрунтовою дорогою в лісовому масиві. Чоловік не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль з’їхав у кювет, а опісля – перекинувся в обрив.
Внаслідок цього 53-річний пасажир авто загинув на місці аварії, ще один пасажир, 55-річний уродженець села Копашнево Хустського району, помер дорогою до лікарні. Окрім цього, до медзакладу госпіталізували ще одну пасажирку та водія. Четверта пасажирка автомобіля від госпіталізації відмовилася.
За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України. У справі триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- За матеріалами поліції до 7 років ув’язнення засуджено закарпатця, який до смерті побив односельця
- Під час ремонтних робіт на території одного з підприємств міста ужгородець виявив снаряд
- На Закарпатті врятували двох 17-річних туристів із Києва, які заблукали в горах
- П’яний водій, перекинуте авто і паркан: нічна ДТП в Ужгороді
- На кордоні з Угорщиною закарпатські митники запобігли незаконному вивезенню понад 250 000 євро
- Трагедією ледь не завершилася витівка двох молодиків, які вирішили подолати гірський маршрут до Румунії
- П’ятьох осіб затримали неподалік від кордону з Румунією прикордонники відділу «Яблунівка» Мукачівського загону
- На Закарпатті поліція затримала іноземця, який перебував у міжнародному розшуку
- Збір 500 000 грн на комплектуючі для дронів для українських військових - в Ужгороді триває «Сакура Фест»
- Поліцейські Мукачівщини затримали підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини
- 7 обладнаних автомобілів передали американські та угорські волонтери військовим 101-ї бригади
- 1110 пожеж сталося на Закарпатті з початку 2025 року
- В Ужгороді провели майстерклас з розпису писанки воском
- На Закарпатті упродовж доби поліція заблокувала дві схеми переправлення військовозобов’язаних через кордон України: затримано трьох фігурантів
- Від початку 2025-го року закарпатські патрульні зафіксували 90 водіїв, які користувалися телефоном під час керування авто
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства зібрав в Ужгороді 95 учасників з усіх регіонів
- Працівники ДБР у співпраці з СБУ та Нацполіцією завершили досудове розслідування щодо організованої злочинної групи, яка діяла на Закарпатті
- Майже 7 тисяч водіїв притягнули до відповідальності закарпатські патрульні за перевищення швидкості
- В Ужгороді сталася ДТП за участю п'яного водія
- Прикордонники Мукачівського загону допомагають курсантам прикордонного вишу здобути практичний досвід охорони кордону
До цієї новини немає коментарів