За матеріалами СБУ 10 років тюрми заочно отримав бойовик із Мукачівщини, який воював проти ЗСУ на сході України

Завдяки СБУ до 10 років тюрми засуджений уродженець Мукачівщини, який воював на боці «армії лнр» на східному фронті.

За даними слідства, на початку 2014 року місцевий мешканець підтримав російських загарбників та виїхав на тимчасово непідконтрольну територію.
Підтримуючи окупацію українських земель бойовиками «лнр», насильницьке захоплення влади, терор і вбивства мирних громадян та інші звірства окупантів – закарпатець добровільно приєднався до лав терористів. Бойовик вступив до 4-ї окремої мотострілецької бригади народної міліції 2 армійського корпусу «міністерства оборони лнр».
Терористи призначили новобранця командиром екіпажу САУ 2С1 «Гвоздика», дали йому позивний «русскій», видали зброю та екіпірування.
За даними слідства, з 2014 по 2015 рік «русскій» воював проти Збройних Сил України в Дебальцево. За так звані бойові заслуги командування окупаційних військ рф відзначило його «медаллю».
Слідству відомо також про участь поплічника терористів у боях проти українських військових в містах Первомайськ, Станиця Луганська, Стаханов впродовж 2016 року.
На підставі зібраних доказів та експертних висновків слідчі СБУ в Закарпатській області заочно повідомили терористу про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.
Ужгородський міськрайонний суд визнав фігуранта винним в інкримінованому йому злочині та заочно засудив його до 10 років ув’язнення.
Вирок суду набрав законної сили.
Викриття бойовика незаконного збройного формування та досудове розслідування проводили оперативники і слідчі СБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.
До теми
- Безпека понад усе: патрульні проводять уроки для ужгородських школярів про вибухонебезпечні предмети
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- Офіцер 128-ї Закарпатської бригади отримав високу державну нагороду з рук Президента України
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки
- В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія
- Пам’ять, що об’єднує покоління: на Закарпатті говорили про подвиг ліквідаторів ЧАЕС
- Поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП на Тячівщині
- Ужгородські медики врятували 18-річного юнака
- Закарпатський народний хор відтворив давні закарпатські колядки: почути їх можна вже 22 грудня
- В Ужгороді відбудеться різдвяний концерт хору «Кантус»
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Недотримання митних правил призвело до складання понад 850 протоколів на чверть мільярда гривень
- Президент присвоїв 26 полку Нацгвардії України почесне найменування «Закарпатський»
- Помер співак Степан Гіга
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді попрощалися із 40-річним командиром мінометного взводу Володимиром Бирою
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Прокурори в апеляції підтвердили вирок депутату, який пограбував та ув’язнив п’ятьох іноземців
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія

До цієї новини немає коментарів